Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Flamingo hračka pro kočku mávátko se zvonkem a dřevo matatabi 5,5 x 22 cm přírodní

Flamingo hračka pro kočku mávátko se zvonkem  a dřevo matatabi 5,5 x 22 cm přírodní
Novinka

Zboží ze stejné kategorie:

100% z 2 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXX561011, EAN: 5400585150094, Počet kusů v kartonu: 6 ks, Hmotnost: 0.020 kg
Značka: Flamingo
Přírodní mávátko pro kočky tvoří klacík matatabi, který má na konci připevněná peříčka, proužky pytloviny a rolničku. Zvonivý zvuk kočku zaujme a provokuje k lovu. Klacík matatabi čili aktinidie stříbrné obsahuje dráždivé látky pro kočky, vyvolávající pocity euforie, tak jako šanta kočičí. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Flamingo hračka pro kočku mávátko se zvonkem a dřevo matatabi

Přírodní mávátko pro kočky je tvořené klacíkem matatabi čili aktinidie stříbrné, který má na konci připevněná peříčka, proužky pytloviny a rolničku. Rolnička zaujme kočku svým zvonivým zvukem a nabudí její lovecké pudy. Dřevo z matatabi bude kočku dráždit uvolňjícími se látkami, které na kočky působí euforicky podobně jako šanta kočičí. Hračka se stane pro kočku neodolatelnou. Kočka se o dřívko otírá bradou a tváří, slintá, olizuje ho a kouše, válí se.

AKTINIDIE STŘÍBRNÁ (Actinidia polygama) je popínavá rostlina z horských oblast Japonska a Číny.

Obsahuje vysokou koncentraci flavonoidů, izoprenoidů saponinů a beta-karotenu. Je také bohatá na alkaloidy. Obsah vitamínu C je desetkrát vyšší než u zeleného čaje. Je také vyšší než u kiwi, jahod, borůvek či citronu. Rostlina našla místo v tradiční čínské, japonské a korejské medicíně, např. při mírnění bolesti, na revmatismus, artritidu, onemocnění srdce a ochranu jater, zvýšený krevní tlak, bronchitidu aj.

Rozměry: 5,5 x 22 cm

Napište dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Flamingo hračka pro kočku mávátko se zvonkem a dřevo matatabi 5,5 x 22 cm přírodní ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)