Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Flamingo hračka pro kočku míček s peřím a dřevo matatabi 4,2 x 13,5 cm přírodní

Flamingo hračka pro kočku míček s peřím a dřevo matatabi 4,2 x 13,5 cm přírodní
Novinka

Zboží ze stejné kategorie:

100% z 2 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXX561009, EAN: 5400585150032, Počet kusů v kartonu: 6 ks, Hmotnost: 0.020 kg
Značka: Flamingo
Přírodní hračka pro kočku. Míček chrastí a je omotaný sisalovým provázkem. Z míčku vyčnívá matatabi dřívko s přilepenými pírky nakonci. Klacík matatabi čili aktinidie stříbrné obsahuje dráždivé látky pro kočky, vyvolávající pocity euforie, tak jako šanta kočičí. Kočka hračce neodolá. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Flamingo hračka pro kočku míček s peřím a dřevo matatabi

Přírodní hračka pro kočky zaujme kočky nejen chrastivým zvukem, ale také přivábí díky dřevu z matatabi, které obsahuje stejnou látku (nepetalakton) jako šanta kočičí - catnip, která je dráždivá pro kočky a vyvolává u nich eurofické pocity.

Pevný míček je oblepen přírodním sisalovým provázkem. Chrastivý zvuk vytváří při pohybu korálky uvnitř míčku. Z míčku vyčnívá větvička matatabi. Na konci větvičky jsou zasunuta a přilepena kropenatá peříčka, která se přirozeně pohybují a neuniknou tak oku bystrého lovce.

Dřívko je však hlavní část hračky, díky které bude vaše kočka hračku milovat. Jedná se o proutek z aktinidie stříbrné nebo-li matatabi. Dřívko zatraktivní hračku a bude pro kočku neodolatelnou. Kočky větvičky rády okusují a olizují, otírají se o ně bradou a tváří, válí se. Matatabi má na ně uklidňující účinek.

Vhodné k hraní v interiéru.

Rozměry: 4,2 x 13,5 cm

AKTINIDIE STŘÍBRNÁ (Actinidia polygama) je popínavá rostlina z horských oblast Japonska a Číny.

Obsahuje vysokou koncentraci flavonoidů, izoprenoidů saponinů a beta-karotenu. Je také bohatá na alkaloidy. Obsah vitamínu C je desetkrát vyšší než u zeleného čaje. Je také vyšší než u kiwi, jahod, borůvek či citronu. Rostlina našla místo v tradiční čínské, japonské a korejské medicíně, např. při mírnění bolesti, na revmatismus, artritidu, onemocnění srdce a ochranu jater, zvýšený krevní tlak, bronchitidu aj.

Napište dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Flamingo hračka pro kočku míček s peřím a dřevo matatabi 4,2 x 13,5 cm přírodní ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)