Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?


Značka existující od roku 1958 přišla na český trh v 90. letech spolu s Pedigree. Whiskas se nezapomenutelně vryl do pamětí všech chovatelů i nechovatelů svým sloganem „kočky by kupovaly Whiskas“ .

Samotný Whiskas o sobě píše:

Jako výrobci krmiva WHISKAS® rozumíme, jak moc lidé milují své kočky – jsme na tom stejně. Máme je rádi pro jejich nezávislost, ale víme, že přesto potřebují naši lásku a péči. Věříme, že nejlepší způsob jak pomoci majitelům takovou péči poskytnout, je porozumět základním kočičím instinktům. Tyto přirozené instinkty můžeme vidět v jejich často záhadném a spletitém chování. Studiem kočičího chování jsme dospěli k lepšímu porozumění našim kočičím přátelům. Rozumíme jim jako nikdo jiný, a právě proto dokážeme pomoci majitelům pečovat o jejich kočky co možná nejlépe.

Ve WHISKAS® jsme pyšní na to, že vyrábíme krmivo, které majitelé servírují s jistotou, že dopřávají své kočce zdravou a chutnou stravu. Spolupracujeme s WALTHAM®, výzkumným centrem pro výživu domácích mazlíčků, na vývoji produktů, které neustále zlepšují kvalitu výživy a péče. Postarali jsme se, aby naše produkty obsahovaly všechnu přírodní dobrotu, kterou Vaše kočka přirozeně vyhledává, a přitom vždy byly nutričně plnohodnotné a vyvážené.

V naší nabídce naleznete:

kapsičky
granulované krmivo
konzervy

 

Další kategorie Whiskas

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.