Granule a konzervy pro kočky

Krmivo pro kočky

Jak nakrmit správně kočku? Je to otázka zodpovězená v mnoha diskuzích. Co je nejpodstatnější kočky bývají dosti vybíravé, takže hlavní pravidlo je, aby chutnalo a zároveň to bylo zdravé. Chutnost kočičího krmiva je úzce spojená s obsahem živočišných bílkovin a tuků. V zásadě by měli tyto dvě složky tvořit 2/3 v podílu zkonzumovaného krmiva. Ostatně tomuto parametru nevyhovující krmivo se pozná velice rychle - kočky ho nebudou chtít konzumovat.

Konzervy a kapsičky - konzervované vlhké krmivo pro kočky, dobré měkké konzistence, výborné vůně a chuti (samozřejmě dle kvality). Oblíbené u všech koček, protože je blíže čerstvě chycenému úlovku.

Granule pro kočky - krmivo se kterým se snadno manipuluje, je skladné a nemá vysoké nároky na uskladnění po otevření. Výživové hodnoty mohou být na vysoké úrovni stejně jako chutnost a vůně – splňuje tedy všechny aspekty, proč by se do nich měli kočky s radostí pustit. Jako přidaná hodnota je jejich pozitivní vliv na hygienu dutiny ústní a boj proti zubnímu plaku. Kdo by si někdy nezakřoupal.

Naše prostá rada zní: Hlavně ať chutná a kombinace granulí, konzerv a kapsiček jistě přinese radost z pestrosti krmiva vaší kočce.  

Nejprodávanější

Filtrovat

Vyberte

Cena

Druh krmiva

Věk kočky

Příchuť krmiva

Kvalita

 

 

 

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.