Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Kartáče a hřebeny pro psy

Péče o srst psa patří k oblíbené součinnosti psa a jeho pána. Péče o srst není jen prosté česání ale společně strávený čas kdy se prohlubuje pouto mezi pánem a jeho psem, čas který mají pro sebe aby se poznávali a věnovali se sobě. Oboustranně prospěšná možnost odhalení vnějších parazitů, jestli jsme z procházky nepřinesli klíště nebo blechu. Jak se hojí poslední škrábanec z divoké honičky za zajícem a jestli někde v srsti neputuje otravná osina z trávy – zdroj budoucích problémů.

Kromě těchto přínosů, hlavně kartáčováním, odstraníme starou nebo poškozenou srst, namasírujeme a prokrvíme pokožku, Odstraníme drobné nečistoty, prach a pochodující klíšťata.

A čím nato?
Hřebeny pro psy – hřeben volíme na dlouhosrstá plemena k základnímu rozčesání. Podle hustoty a kvality srsti zvolíme hřeben s velkými nebo malými rozestupy mezi zuby, případně hřeben oboustranný abychom měli k dispozici obojí. Šikovným pomocníkem je hřeben s otočnými zuby, kdy zub hřebenu narážející na neprostupná místa srsti se pootočí a lépe projde.

Kartáče pro psy - ke konečné úpravě rozčesané srsti a vyčesávání odpadlých a poškozených chlupů. S nimi se mezi zuby kartáče zachytí i prach a paraziti. Kartáč zároveň masíruje a prokrvuje pokožku, jen pozor na psy s citlivější pokožkou, kdy je lépe zvolit kartáč se zuby opatřenými kuličkami.

Hřeblo/ovál- výborné česadlo pro krátkosrsté psy a psy kteří se česat nechtějí. Ovál se navléká na ruku a působí tak dojmem že vlastně nic nedržíte a psa jdete jen hladit, ale efektivita „hlazení“ s oválem je o mnoho vyšší než jen hlazení rukou

Filtrovat

Vyberte

Cena

Kartáč/hřeben/nůžky

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.