Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Flamingo hračka pro psa míček pískací pr. 8 cm s výstupky latex fialová

Flamingo hračka pro psa míček pískací pr. 8 cm s výstupky latex fialová

Zboží ze stejné kategorie:

100% z 9 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXX47291-8, EAN: 5400585003185, Počet kusů v kartonu: 6 ks, Hmotnost: 0.050 kg
Značka: Flamingo

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Flamingo hračka pro psa míček pískající, pr. 8 cm, s výstupky, latex

Míček pro střední psy o průměru 8 cm. Míček je měkký, snadno se zmáčkne a intenzivně píská. Hračka vhodná pro psy, kteří si rádi pískají, než pro zarputilé trhače.

Balonek je lehký a nejde daleko dohodit. Balonek má vystouplý plochý vzor na jemnou masáž dásní či snadnější držení v zubech.

Barva: fialová

Latexové hračky pro psy lákají svou měkkostí ke kousání. Nemají tak dlouhou životnost jako hračky z tvrdé gumy, avšak při lubrikaci vazkými psími slinami hračka klouže a ztěžuje prokousnutí a tím se prodlužuje její životnost.

Záleží tedy na šikovnosti a vytrvalosti Vašeho psa, jak dlouhou dobu mu zabere, než se mu podaří hračku poškodit. Latexové hračky pro psy nepoškozují zuby. Do jisté míry jsou schopné odolat ostrým štěněcím mléčným zoubkům. Vyšší produkce slin během kousání a žvýkání pomáhá také zlepšovat hygienu v tlamě psa a přispívá k čištění zubů od plaku. Latexové hračky pro psy jsou omyvatelné a vhodné na hraní doma i venku.

Napište dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Flamingo hračka pro psa míček pískací pr. 8 cm s výstupky latex fialová ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)