Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Flamingo hračka pro kočku myš ze sisálu s peřím a dřevo matatabi 5,9 x 22,5 cm přírodní

Flamingo hračka pro kočku myš ze sisálu s peřím a dřevo matatabi 5,9 x 22,5 cm přírodní
Novinka

Zboží ze stejné kategorie:

0 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXX561010, EAN: 5400585150063, Počet kusů v kartonu: 6 ks, Hmotnost: 0.020 kg
Značka: Flamingo
Hračka pro kočku - myška s tělem opleteným sisalovým provázkem. Oči, čumák a uši jsou přilepený filc. Myška chrastí, ocásek je klacík s přilepenými pírky na konci. Klacík matatabi čili aktinidie stříbrné obsahuje dráždivé látky pro kočky, vyvolávající pocity euforie, tak jako šanta kočičí. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Flamingo hračka pro kočku myš ze sisálu s peřím a dřevo matatabi

Přírodní hračka pro kočku - myška. Tělo myšky je opleteno sisalovým provázkem, očka, čumák a uši jsou přilepený filc. Místo ocásku je klacík s přilepenými pírky na konci, nevšední pojetí myšky.

Klacík je však hlavní část hračky, díky které bude vaše kočka hračku milovat. Jedná se o proutek z aktinidie stříbrné nebo-li matatabi. Tato dřevina obsahuje látky dráždivé pro kočky podobně jako šanta kočičí, které vyvolávají euforické pocity. Dřívko zatraktivní hračku a bude pro kočku neodolatelnou. Kočka se o dřívko otírá bradou a tváří, slintá, olizuje ho a kouše, válí se.

Ceklová délka je dle výrobce 22,5 cm, ale nenechte se mýlit délka těla je jen 8 cm, myška je tedy malá, lehká a chrastí.

AKTINIDIE STŘÍBRNÁ (Actinidia polygama) je popínavá rostlina z horských oblast Japonska a Číny.

Obsahuje vysokou koncentraci flavonoidů, izoprenoidů saponinů a beta-karotenu. Je také bohatá na alkaloidy. Obsah vitamínu C je desetkrát vyšší než u zeleného čaje. Je také vyšší než u kiwi, jahod, borůvek či citronu. Rostlina našla místo v tradiční čínské, japonské a korejské medicíně, např. při mírnění bolesti, na revmatismus, artritidu, onemocnění srdce a ochranu jater, zvýšený krevní tlak, bronchitidu aj.

Rozměry: 5,9 x 22,5 cm (délka těla myši 8 cm)

Napište dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Flamingo hračka pro kočku myš ze sisálu s peřím a dřevo matatabi 5,9 x 22,5 cm přírodní ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)