Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Cat Step Tofu Originál 5,4 kg, 12 l doprodej

Cat Step Tofu Originál 5,4 kg, 12 l doprodej

Zboží ze stejné kategorie:

75% z 16 hodnocení
  
Katalogové číslo: WPZA024D, EAN: 8595166735160, Hmotnost: 5.400 kg
Značka: Tommi
Přírodní, ekologická podestýlka pro kočky je biologicky odbouratelná a po použití ji lze spláchnout do WC. Výborně absorbuje tekutiny i zápach. Na bázi sojové vlákniny, rozpustné ve vodě, bez chemických přísad a parfemace. Stelivo je hypoalergenní a bezpečné pro zvířata, lidi i prostředí. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Cat Step Tofu Originál

Přírodní, biologicky odbouratelná, ekologická, hrudkující se podestýlka pro kočky je vyrobená ze sojové odpadní drti. Má vynikající schopnost absorpce tekutin a zápachu. Podestýlka je netoxická, bez chemických přísad a parfemace.

Při výrobě steliva ze sojových bobů nebylo potřeba k této surovině přidávat další chemické přísady. Proto je zaručena ekologická nezávadnost a bezpečnost pro zvířata, lidi i přírodní prostředí.

Výrobek je hypoalergenní. Základem podestýlky je sojová vláknina, která je snadno rozložitelná a rozpustná ve vodě. Po použití lze hrudky spláchnout do WC.

Působením tekutiny a bobtnáním vlákniny se vytváří velké hrudky, které se oddělují od zbytku podestýlky a snadno je odstraníte z kočičí toalety. Technologie urychluje absorpci tekutin a nepříjemného zápachu.

Způsob použití: Stelivo Cat Step Tofu nasypte do suché a čisté toalety ve vrstvě vysoké 3 - 5 cm. Hrudky odstraňujte pravidelně. Po odstranění nečistot doplňte nové stelivo.

Upozornění: Hrudky splachujte po menším množství.

Složení: sojová vláknina (tofu), potravinářský škrob, voda

Napište dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Cat Step Tofu Originál 5,4 kg, 12 l doprodej ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)