Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Apetit- Zajícova zahrádka ovocenka 140 g pro hlodavce směs sušených plodů

Apetit- Zajícova zahrádka ovocenka 140 g pro hlodavce směs sušených plodů

Zboží ze stejné kategorie:

100% z 22 hodnocení
  
Katalogové číslo: XL00-842, EAN: 8595093502842, Počet kusů v kartonu: 12 ks, Hmotnost: 0.150 kg
Značka: Apetit
Doplněk stravy pro hlodavce a králíky pro zpestření stravy o sušenou zeleninu, ovoce či byliny. Široká nabídka umožňuje druhy střídat. Směs sušeného ovoce ovocenka je vhodná pro většinu hlodavců a papoušků, je zdrojem energie a minerálních látek, bohatá na cukry. Dávkujte dle návodu. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Zajícova zahrádka, ovocenka 140 g, pro hlodavce, směs sušených plodů

Sušené ovocné plody jsou vítaným zdrojem energie a minerálních látek jako jsou např. draslík, vápník, hořčík a železo. Z hlediska nutriční hodnoty a živin se odstraněním vody z čerstvých plodů podstatně zmenší pouze jejich hmotnost, benefity však zůstávají. Sušené plody jsou velmi bohaté na sacharidy.

Ovocenku můžete podávat jako lahodnou a výživnou pochoutku pro zpestření jídelníčku vašeho miláčka. Je vhodná pro většinu hlodavců a papoušků.

Krmný návod: přidávejte jako doplněk k hlavnímu krmivu pro zpestření krmné dávky. Zajistěte zvířeti stálý přístup k čerstvé pitné vodě. Dávkujte dle potřeby jednotlivých druhů, jejich zdravotního stavu a kondice maximálně do 25 % krmné dávky.

Složení: banánové chipsy, kustovnice (Goji), rozinky obří,  kokos chips,  jablka sušená, šípek plod sušený, svatojánský chléb.

Napište dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Apetit- Zajícova zahrádka ovocenka 140 g pro hlodavce směs sušených plodů ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)