Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Apetit- Zajícova zahrádka červená řepa sušená - kostka 120 g pro hlodavce

Apetit- Zajícova zahrádka červená řepa sušená - kostka 120 g pro hlodavce

Zboží ze stejné kategorie:

100% z 26 hodnocení
  
Katalogové číslo: XL00-078, EAN: 8595093503078, Počet kusů v kartonu: 12 ks, Hmotnost: 0.125 kg
Značka: Apetit
Doplněk stravy pro hlodavce a králíky pro zpestření stravy o sušenou zeleninu, ovoce či byliny. Široká nabídka umožňuje druhy střídat. Červená řepa obsahuje minerály a stopové prvky, zejména železo. Detoxikuje, čistí od těžkých kovů, léčí anémii, regeneruje cévy a snižuje cholesterol. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Zajícova zahrádka, červená řepa sušená

Řada Zajícova zahrádka od firmy Apetit je soubor doplňků stravy pro králíky a hlodavce. Jedná se o zajímavou možnost, jak zpestřit stravu Vašeho mazlíčka přírodními sušenými produkty, ať už se jedná o sušenou zleninu, ovoce nebo byliny. Široká nabídka umožňuje jednotlivé druhy střídat nebo vybrat ty, které budou chtunat nejlépe.

Červená řepa sušená - kostka
Červená řepa v sobě soustředí neuvěřitelné množství minerálních látek a stopových prvků – velké množství železa, vápníku, fosforu, hořčíku, mědi, draslíku, zinku a menší množství dalších prvků. Je to úžasný detoxikační prostředek, čistí tělo od těžkých kovů. Zlepšuje krvetvorbu, léčí anémii. Regeneruje cévy, zlepšuje jejich pružnost a pevnost, zlepšuje krevní oběh, snižuje cholesterol. S těmito vlastnostmi je jasné, že je vhodným doplňkem krmiva pro vaše hlodavce a králíky, ale člověk se zamyslí, jestli si nedá také....

Krmný návod: přidávejte jako přídavek k hlavnímu krmivu pro zpestření krmné dávky. Zajistěte zvířeti stálý přístup k čerstvé pitné vodě. Dávkujte dle potřeby jednotlivých druhů, jejich zdravotního stavu a kondice maximálně do 25 % krmné dávky.

Napište dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Apetit- Zajícova zahrádka červená řepa sušená - kostka 120 g pro hlodavce ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)