Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Misky pro psy na vodu i krmivo, Smarty

Jakou misku pro mého psa? Určitě je třeba zohlednit dva základní aspekty, velikost misky a materiál z kterého je miska vyrobena. Velikost misky je snadná volba – stačí se podívat na svého psa – pro malého psa (10kg) volíme misku do 0,5l, střední plemena kolem 1l , velká plemena nad 1l a pro pořádná psiska obřích plemen vice jak 2l.

Volba materiálu je věc složitější:

Keramické misky pro psy – těžké glazované misky – po podlaze sice moc nejezdí, ale když už, tak ji dokáží pěkně poškrábat. Při pádu se rozbijí, ale hladký povrch se snadno umývá. Jsou těžké do ruky.

Nerezové misky pro psy- snadno se myjí, vysoká odolnost a životnost je jejich předností. Guma po celém obvodu nerezové misky co nejvíce zamezí pohybu po podlaze. Gumová část misky však podléhá věku a časem zteří.

Plastové misky pro psy – líbivé barvy i designy, nízké ceny i hmotnost jsou hlavní předností plastových misek. Nízká životnost, malé gumové nožky které posunu po podlaze nezabrání, snadné poškrábání povrchu (i při umývání) a pro psy podobnost s gumovými hračkami (někteří psi rádi plastové misky koušou), jsou nevýhody plastových misek pro psy. Na druhou stranu nízká cena umožňuje každého půl roku koupit novou a ještě hezčí misku, barevně ji sladit s interiérem bytu. Pro hltající psy majitelé ocení misky pro správné stravování, které hltání zamezují.

Nejprodávanější

Filtrovat

Vyberte

Cena

Objem

Materiál misky

Barva

 

 

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.