Mira mar naturální kost s dršťkami, šípkem a brusinkami 30 ks
Katalogové číslo: XBBW333, EAN: 8595042660654, Počet kusů v kartonu: 10 ks, Hmotnost: 1.250 kg
Značka: Mira-mar
Značka: Mira-mar
Odměna pro psa bez přidaných barviv a konzervantů, vyrobena z kousků zvířecích kůží a pojivivé složky. Více informací
Podobné zboží v této cenové relaci
XBBW301, 10 ks v kartonu
437,25 Kč 14,58 Kč/ks
390,40 Kč bez DPH
Skladem - poslední kus
Mira mar kost natural Vitals L-carnitinemu 30 ks
XBBW305, 10 ks v kartonu
449,23 Kč 14,97 Kč/ks
401,10 Kč bez DPH
Skladem
Dental dog care 7 days dentální pochoutka s příchutí krůty 55 ks dóza
XBD7014, 5 ks v kartonu
456,74 Kč 8,30 Kč/ks
407,80 Kč bez DPH
Skladem
Dental dog care 7 days dentální pochoutka s příchutí lososa 55 ks dóza
XBD7011, 5 ks v kartonu
456,85 Kč 8,31 Kč/ks
407,90 Kč bez DPH
Skladem
Dingo suchary 2.5kg
WPZH-370
461,78 Kč 184,71 Kč/kg
412,30 Kč bez DPH
Skladem
GREL piškoty 3 kg
WPZH518
463,90 Kč 154,63 Kč/kg
414,20 Kč bez DPH
Skladem
Mira mar turbínky s uherákovou příchutí 55 ks v dóze
XBBW008, 5 ks v kartonu
474,43 Kč 8,63 Kč/ks
423,60 Kč bez DPH
Skladem
Trixie veggie Safari 25 ks
WPZH800
479,14 Kč
427,80 Kč bez DPH
Skladem
Mira mar kost natural
Pochoutka pro psa kost natural, vyrobena z kousků zvířecích kůží a pojivivé složky. Nejsou tak pevně spojené jako munchy barevné kostičky z buvolí kůže. Kousky jsou spojeny přírodním pojiven a vysušeny. Výrazné aroma jistě oslový vašeho psa pochoutka jej i na chvíly zabaví. Pochoutka bez přidaných barviv a konzervantů.
Složení: hovězí klihovka 53,8%, hovězí kolagen 35%, hovězí dršťky 10,7%, inulin (čekanka) 0,5%, šípek (80 mg/kg), brusinky (80 mg/kg).
Používejte jako odměnu pro psy, pitná voda by měla být vždy k dispozici.Uchovávejte na suchém, chladném místě.
Skladujte při nekolísavé teplotě 20 ° C a relativní vlhkosti 60 %, zabraňte přímému slunečnímu světlu.
Analyticky
| protein | 84,80% |
|---|---|
| tuk | 1,40% |
| vlhkost | 13,70% |
| vláknina | 1,00% |
| popel | 4,80% |
Ke zboží „Mira mar naturální kost s dršťkami, šípkem a brusinkami 30 ks ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!
S tímto produktem lidé kupují:
Bardog TOP Meat 70 28/16 15 kg lisované za studena
WLA004
1 497,44 Kč 99,83 Kč/kg
1 337 Kč bez DPH
Skladem