Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Flamingo LED svítící silikonový obojek (pásek) 2,5 / 35 - 64 cm s aku modrý

94% z 63 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXX519765, EAN: 5400585125542, Počet kusů v kartonu: 2 ks, Hmotnost: 0.130 kg
Značka: Flamingo
Doplňkový zviditelňující prvek pro psa. Pásek z měkkého silikonu k upevnění kolem krku. Nenahrazuje obojek. Umožňuje kontrolu volně pohybujícího se psa v šeru nebo tmě. Obsahuje LED diody, baterie, microUSB port a dobíjecí kabel. Je voděodolný. Délka 64 cm. Lze zkrátit na 35 cm. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Flamingo svítící pásek na krk pro psa, modrý

Flamingo svítící pásek na krk pro psa je doplňkový identifikační prvek psa. Pásek neslouží k vodění psa, chybí mu očko pro uchycení vodítka a není natolik pevný, aby na něm mohl být pes držen.

Tento, na 500 m viditelný, pásek je nedocenitelným pomocníkem při procházkách za šera a ve tmě, kdy výrazně napomůže s kontrolou psa pohybujícího se na volno. Pes označený blikajícím/svítícím páskem je nejen pod dohledem svého pána, ale i kolemjdoucí se tak mohou připravit na setkání s cizím psem, který je nevyděsí na poslední chvíli. V blízkosti vozovky je pak pes, označený svítícím páskem, okamžitě zpozorován řidičem, který má možnost na psa adekvátně reagovat.

Pásek je vyroben z měkkého silikonu v reflexních barvách. Pásek je 2,5 cm široký a dlouhý až 64 cm, přičemž lze nevratně zkrátit odstřižením až na 35 cm. Při stříhání však pozor, aby nedošlo k poškození LED diod, které se nacházejí uvnitř pásku (postupujte dle návodu). Pásek je voděodolný. Pásek má integrované baterie a dobíjí se pomocí microUSB portu. Propojovací kabel k PC, nebo powerbance je součástí balení. Nabíjení trvá cca 2 hodiny. Pásek má celkem 4 režimy: 1) vypnuto 2) rychlé blikání, 3) pomalé blikání 4) svítí.

Upozornění: Při stálém světle je doba svícení cca 1,5 hodiny, při blikajícím světle cca. 2 hodiny - než budete muset Visio opět nabít.

Maximální teplota okolí : -10 / +40 °C.

Před použitím si pozorně přečtěte návod k použití.

V přírodě platí: nebýt vidět - nebýt uloven. V moderní civilizaci znamená: BÝT VIDĚN - NEBÝT ULOVEN. Více na toto téma se dočtete v článku zde.

Napište dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Flamingo LED svítící silikonový obojek (pásek) 2,5 / 35 - 64 cm s aku modrý ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)