Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Flamingo hračka pro psa Pinni míček s ostny 8 cm latex žlutá

Flamingo hračka pro psa Pinni míček s ostny 8 cm latex žlutá

Zboží ze stejné kategorie:

0 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXX523050-2, EAN: 5400585267099, Počet kusů v kartonu: 16 ks, Hmotnost: 0.060 kg
Značka: Flamingo
Měkký latexový míček připravený k dovádění. Míček je dutý, snadno se zmáčkne a vydává pronikavý pískot. Výstupky mají tupé konce, jsou měkké a ohebné. Obličej je malovaný, ale současně vystupuje z povrchu míčku. Balonek je lehký, vhodný pro střední psy. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Flamingo hračka pro psa Pinni míček s ostny

Měkký latexový míček připravený k dovádění. Míček je dutý, snadno se zmáčkne a vydává pronikavý pískot. Povrch míčku je posetý výstupky. Výstupky mají tupé konce, jsou měkké a ohebné. Obličej je malovaný, ale současně vystupuje z povrchu míčku. Balonek je lehký, vhodný pro střední psy.

Průměr: 8 cm

Barva: žlutá

Latexové hračky pro psy lákají svou měkkostí ke kousání. Nemají tak dlouhou životnost jako hračky z tvrdé gumy, avšak při lubrikaci vazkými psími slinami hračka klouže a ztěžuje prokousnutí a tím se prodlužuje její životnost. Záleží tedy na šikovnosti a vytrvalosti Vašeho psa, jak dlouhou dobu mu zabere, než se mu podaří hračku poškodit.

Latexové hračky pro psy nepoškozují zuby a jsou vhodné svou měkkostí i pro malé psy a štěňata. Do jisté míry jsou schopné odolat ostrým štěněcím mléčným zoubkům. Vyšší produkce slin během kousání a žvýkání pomáhá také zlepšovat hygienu v tlamě psa a přispívá k čištění zubů od plaku. Latexové hračky pro psy jsou omyvatelné a vhodné na hraní doma i venku.

Napište dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Flamingo hračka pro psa Pinni míček s ostny 8 cm latex žlutá ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)