Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Flamingo hračka pro kočku tyč s peřím a dřevo matatabi 3 x 20 cm přírodní

Flamingo hračka pro kočku tyč s peřím a dřevo matatabi 3 x 20 cm přírodní
Novinka

Zboží ze stejné kategorie:

0 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXX561130, EAN: 5400585162011, Počet kusů v kartonu: 4 ks, Hmotnost: 0.030 kg
Značka: Flamingo
Přírodní hračka pro kočky ze sušených větviček matatabi. Obsahuje stejnou látku jako catnip, uklidňuje kočky a vyvolává euforické pocity. Kočky rády větvičky okusují a fungují proti tvorbě plaku a k čištění zubů. Na koncích je srdíčko z lisované matatabi a dlouhá peříčka. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Flamingo hračka pro kočku tyč s peřím a dřevo matatabi

Přírodní hračka pro kočku. Vyrobena ze sušených větviček matatabi, pomáhá předcházet tvorbě plaku. Jedná se o přírodní produkt s uklidňujícím účinkem, který pomáhá kočce relaxovat. Proutek z aktinidie stříbrné nebo-li matatabi obsahuje stejnou látku (nepetalakton) jako šanta kočičí - catnip, která je dráždivá pro kočky a vyvolává u nich eurofické pocity. Kočky větvičky rády okusují a olizují, otírají se o ně bradou a tváří, válí se. Klacík funguje také dobře k čištění zubů.

Na konci větvičky z matatabi je připevněno srdíčko z lisovaného dřeva matatabi. Větvička prochází dřevěnými kroužky a druhém konci je větší špalík, v kterém jsou pro větší zábavu zapíchnutá a přilepená delší peříčka, která se přirozeně pohybují a neuniknou tak oku bystrého lovce.

Vhodné k hraní v interiéru. Doporučuje se nedávat kočce tyčinku více než 2x až 3x za týden, jinak se může objevit návyk.

Rozměry: 3 x 20 cm

AKTINIDIE STŘÍBRNÁ (Actinidia polygama) je popínavá rostlina z horských oblast Japonska a Číny.

Obsahuje vysokou koncentraci flavonoidů, izoprenoidů saponinů a beta-karotenu. Je také bohatá na alkaloidy. Obsah vitamínu C je desetkrát vyšší než u zeleného čaje. Je také vyšší než u kiwi, jahod, borůvek či citronu. Rostlina našla místo v tradiční čínské, japonské a korejské medicíně, např. při mírnění bolesti, na revmatismus, artritidu, onemocnění srdce a ochranu jater, zvýšený krevní tlak, bronchitidu aj.

Napište dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Flamingo hračka pro kočku tyč s peřím a dřevo matatabi 3 x 20 cm přírodní ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)