Felix Fantastic DUO v želé 4 x 100 g kuře s ledvinkami, hovězí s drůbežím SLEVA doprodej

Felix Fantastic DUO v želé 4 x 100 g kuře s ledvinkami, hovězí s drůbežím SLEVA doprodej
Akce 24% (14 Kč)

Zboží ze stejné kategorie:

100% z 74 hodnocení
  
Katalogové číslo: WPZC2-641, EAN: 7613036151641, Počet kusů v kartonu: 10 ks, Hmotnost: 0.400 kg
Značka: Felix
Kapsičky pro kočky Felix obsahují masové kousky Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Felix kapsičky pro kočky

Kapsičky pro kočky Felix obsahují masové kousky s patrnými masovými vlákny, kousky masa obklopuje šťavnaté želé. Výhodné balení 4x100g obsahuje kombici kapsiček s hovězím a kuřecím masem. Každá receptura kasiček Felix nabízí nové chuťové možnosti a kombinace ať už včetně zeleniny nebo kapsičky zeleniny prosté. Každá kapsička Felix představuje právě jednu čerstvou krmnou dávku, tedy snídani, oběd a večeři.

Složenís hovězím a drůbežím v želé: Maso a výrobky živočišného původu(min4% hovězího 4% drůbeží ), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Složení s kuřecím a ledvinkami : Maso a výrobky živočišného původu(min4% kuřecího masa 4% ledvin), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Složení s krůtou a játry : Maso a výrobky živočišného původu(min4% krůty 4% játra), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Složení s jehněčím a telecím v želé : Maso a výrobky živočišného původu(min4% jehněčího 4% telecí ), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Doporučená denní dávka 3-4ks kapsičky Felix 100g pro 1 kočku (4kg)

Kočkám podáváme krmivo ohřáté na pokojovou teplotu. Čerstvá voda by měla být po celou dobu k dispozici. Dávky krmiva lze upravit dle hmotnosti kočky. Po otevření obalu skladujte v chladničce a spotřebujte do 24h.

Analytické složky:

Analyticky

protein 13,00%
tuk 3,00%
popel 2,20%
Vlhkost 80,00%

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Felix Fantastic DUO v želé 4 x 100 g kuře s ledvinkami, hovězí s drůbežím SLEVA doprodej ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)