Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Flamingo míček na pamlsky 11cm neuzavíratelný otvor žlutý

Flamingo míček na pamlsky 11cm neuzavíratelný otvor žlutý

Zboží ze stejné kategorie:

97% z 27 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXX501896-3, EAN: 5400274715795, Počet kusů v kartonu: 3 ks, Hmotnost: 0.100 kg
Značka: Flamingo
Vinylový míček na pamlsky pro psy. Materiál je tvrdý a odolný proti prokousnutí. Hračka zabaví pejska, který zůstal o samotě a přinese zábavnou změnu do všedního dne vašeho zvířete. Povrch míčku pokrývají reliéfní obrázky psů, kostí a tlapek. Otvorem naplňte míček suchými odměnami. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Flamingo míček na pamlsky

Vinylový míček na pamlsky pro psy je dutý a tvrdý. Nelze zmáčknout. Je dostatečně veliký pro větší zásobu menších pamlsků. Míček může být použit i pro jiné domácí zvíře, které je potřeba zabavit, např. králíka.

Balonek naplňte pamlsky otvorem. Jako pamlsky doporučujeme suché odměny. Při otáčení budou otvorem pamlsky samovolně vypadávat. Vypadávající menší pamlsky odvádí pozornost od hračky, je tedy na psovi, jestli dá přednost vypadnutému pamlsku nebo míčku plnému pamlsků. Otvor v míčku má průměr 1,8 cm a nachází v kruhovém otáčivém dílu, který však nelze vyjmout a otvor pro plnění zvětšit. Pouze při snaze psa, dostat se jazykem či tlapkou dovnitř, se může díl otáčet.

Celý povrch míčku je posetý reliéfními, vystupujícími obrázky tlapek, kostí a psů. Povrch míčku je voděodolný a dobře omyvatelný.

Hračka zabaví pejska, který zůstal o samotě a směřuje jeho zájem neškodným směrem. Míček s pamlsky přinese zábavnou změnu do všedního dne vašeho zvířete.

Barva: žlutá, fialová

Průměr: 11 cm

Napište dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Flamingo míček na pamlsky 11cm neuzavíratelný otvor žlutý ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)