Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Vodítko pro psa, Bosnay

Vodítka pro psy

Hned po obojku je vodítko dalším společným majetek psa a jeho pána. Každý pes časem zjistí k čemu je vodítko dobré a že je třeba jeho délku respektovat. Vodítko v ruce pána naznačuje ,,hurá jdeme ven,,. Upřený pohled psa na visící vodítko na věšáku – ,,honem pojď už ven,,.

Vodítko je potřeba vybrat podle účelu k jakému má sloužit. Samozřejmě, že k vedení psa, ale.... jakého a kam se půjde.

Rovné vodítko - krátké (standardně 120-150cm) je na vycházky, kdy víme že psovi nemůžeme poskytnout příliš volnosti a potřebujeme ho mít stále pod kontrolou(doprava MHD, cesta městem, rušné ulice). Vhodné pro všechny velikosti psů.

Vodítko přepínací - námi doporučovaný typ – díky systému oček a dvěma karabinám se z přepínacího vodítka snadno vytvoří vodítko dlouhé až 250cm a zároveň při maximálním zkrácení se z něj stane krátké vodítko, které drží psa ne víc jak 50cm od majitele. Navíc se snadno váže k předmětům když potřebujete, aby pes někde zůstal.  Tento typ vodítka doporučujeme, vhodné pro všechny velikosti psů

Stopovací vodítka jsou dlouhá 5-10m, používají se při výcviku psů. Na běžné venčení se moc nehodí, dlouhý popruh se snadno zamotá, zašpiní a špatně se s ním manipuluje. Vhodné pro lovecké psy.

Navíjecí vodítka – ideální do města kdy potřebujete chvíli vodítko krátké na chůzi po rušné ulici. Po příchodu do parku můžete psu nechat volný pohyb až na 5-10 m a stále ho mít pod dozorem, na vodítku. Nevýhodou je relativně velká hmotnost, možnost držení jen jednou rukou a větší typ nestrčíte do kapsy. Vhodné pro psy až do 50kg. Nedoporučuje se, používat je při výcviku.     

Nejprodávanější

Filtrovat

Vyberte

Typ vodítka

Materiál

Velikost psa

Barva

 

 

 

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.