Nayeco postroj Basic Aguamarina nylon zelený 10 mm x 15 - 25 cm

Nayeco postroj Basic Aguamarina  nylon zelený 10 mm x 15 - 25 cm

Zboží ze stejné kategorie:

97% z 17 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXPE68952, EAN: 8427458857352, Počet kusů v kartonu: 5 ks, Hmotnost: 0.040 kg
Značka: Nayeco
Nylonový postroj pro psa motýlkového typu je lehký a snadno se s ním zachází. Do rozepnutého postroje pes vstoupí předními packami do trojúhelníkových otvorů a zapne se na zádech plastovou sponou. Vodítko se připíná ke 2 kovovým kroužkům. K regulaci velikosti má plastovou posuvnou sponu. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Postroj na psa

Lehký, jednoduchý, praktický postroj pro psa Nayeco je šitý z nylonového pásku. .... Postroj motýlkového typu je opatřen posuvnou plastovou sponou pro regulaci velikosti postroje a plastovou sponou na zapínání. Obě tyto spony jsou barevně sladěny s nylonovým popruhem, ze kterého je postroj vyroben.

Vodítko se připíná až na konec postroje na dva kovové kroužky, které jsou umístěny až za plastovou sponou. Tímto opatřením je tlak vyvíjený vodítkem na postroj směřován na zatížení popruhu nikoli na zatížení spony. Plastová spona tedy „jen“ drží postroj na psu, obavy z nedostatečné pevnosti nejsou na místě.

Předností postroje motýlkového typu je velice snadná manipulace. Plastová spona se rozepne a postroj rozloží. Pes vstoupí do připravených trojúhleníkových oček předními packami. Pak už jen stačí postroj zapnout na zádech, připnout vodítko a pes je připraven k procházce.

Barva: zelená

Napište dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Nayeco postroj Basic Aguamarina nylon zelený 10 mm x 15 - 25 cm ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)