Plastová napaječka 5 l s bajonetem a šroubem ve dně k napouštění, pro drůbež 20417
Katalogové číslo: XAA1009, Hmotnost: 1.000 kg
Značka: Ostatní
Značka: Ostatní
Plastová překlopná napaječka pro drůbež. Transparentní bílá nádoba je spojena bajonetovým uzávěrem s červenou miskou. Nádobu lze zavěsit za platové ucho a zabránit znečištění vody hrabáním. Při napouštění lze nádobu postavit díky výstupkům, otvor se zátkou a šroubením je ve dně napaječky. Více informací
Podobné zboží v této cenové relaci
XAA1008-717
174,48 Kč
144,20 Kč bez DPH
Skladem
Versele Laga nosnice granule 5 kg
XG54-567, 4 ks v kartonu
157,92 Kč 31,58 Kč/kg
141 Kč bez DPH
Skladem - poslední kus
Tubusové krmítko pro kuřata, křepelky s přepážkami na 3 kg 22015 červeno - bílé
XAA1002-674
184,77 Kč
152,70 Kč bez DPH
Skladem
Versele Laga nosnice TOP sypká 5 kg
XG56-043, 4 ks v kartonu
150,30 Kč 30,06 Kč/kg
134,20 Kč bez DPH
Skladem
Plastová napaječka 3,5 l pro holuby na zavěšení 20442
XAA1024-588
153,67 Kč
127 Kč bez DPH
Skladem - poslední kus
Versele lojová koule bez síťky 90 g x 25 ks
XA464422-225
131,94 Kč 58,64 Kč/kg
117,80 Kč bez DPH
Skladem
Výhodná cena
Benefeed Acidomid D pro drůbež 500 ml
WPZB041
131,82 Kč 263,64 Kč/l
117,70 Kč bez DPH
Skladem - poslední kus
Žlabové krmítko s drátěným víkem 30 cm pro drůbež 22206
XAA1011
118,70 Kč
98,10 Kč bez DPH
Skladem
Plastová napaječka pro drůbež 5 l s bajonetem a šroubem k napouštění
Plastová překlopná napaječka 5 l pro napájení drůbeže. Skládá se z bílé transparentní nádoby a červené misky. Obě jsou spojené bajonetovým uzávěrem. Díky gravitaci se voda doplňuje do misky malými otvory. Nádoba má plastové sklopné držadlo. Napaječku lze případně zavěsit, aby hrabáním drůbež neznečišťovala vodu v misce.
Díky výstupkům na horní části nádoby ji můžete při napouštění postavit. K napouštění je určený otvor na dně napaječky s plastovou zátkou a šroubením.
Vhodná pro dospělou i odrostlou drůbež.
Průměr misky: 30 cm, výška okraje 4 cm.
Ke zboží „Plastová napaječka 5 l s bajonetem a šroubem ve dně k napouštění, pro drůbež 20417 ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!