Chopo náhubek kov a gumoplast rotvajler,brazilská fila,mastiff pes 41

89% z 13 hodnocení
  
Katalogové číslo: XS30013, EAN: 8595099800416, Hmotnost: 0.320 kg
Značka: Chopo
Náhubek pro psa černýNáhubek pro psa kov + gumoplast Tento náhubek je určen pro psy . Vyrábí se z pevného ocelového drátu. Spoje jsou bodově svařovány a veškeré koncové spoje zabroušeny do hladka. Poté je celý potažen gumoplastovou černou směsí. Silná vrstva gumoplastu ochrání ocelovou… Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Náhubek pro psa černýNáhubek pro psa kov + gumoplast Tento náhubek je určen pro psy . Vyrábí se z pevného ocelového drátu. Spoje jsou bodově svařovány a veškeré koncové spoje zabroušeny do hladka. Poté je celý potažen gumoplastovou černou směsí. Silná vrstva gumoplastu ochrání ocelovou konstrukci před korozí. Silná ochranná vrstva zároveň chrání náhubek v zimě před namrzáním, nebo dokonce před přimrzáním náhubku k čumáku psa. V místě kde náhubek nasedá na čumák je opatřen barexovým pásekem (koženka) doplněným měkkým materiálem, který zpříjemní nošení náhubku. Upínací řemínek, sloužící k správné fixaci náhubku, je také vyroben z barexu a doplněn kovovou sponou. Řemínky jsou pevně spojovány hladkými nýtky, zaručující vysokou pevnost spoje. Náhubky jsou oblíbené pro jednoduchou manipulaci,pevnost a odolnost. Hygienická údržba náhubku je velmi jednoduchá, stačí omýt vlažnou vodou a nechat uschnout. Velikost náhubku se správně zjistí změřením:šířka náhubku- měla by být 1-2cm větší než šířka kořene čumáku /lícních kostí/hloubka náhubku- měla by být měřena od zadní hrany nánosníku k přední hraně náhubkuvýška náhubku- měla by odpovídat maximálnímu rozevření psí tlamy při štěkání. A zároveň umožňuje psovi v horkém počasí dobře dýchat. Povinnost nošení náhubku pro psy bývá zpravidla upraveno místní vyhláškou. Výrobcem je česká firma.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Chopo náhubek kov a gumoplast rotvajler,brazilská fila,mastiff pes 41 ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)