Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Flamingo hnízdící budka venkovní 15 x 11 x 18 cm

Flamingo hnízdící budka venkovní 15 x 11 x 18 cm

Zboží ze stejné kategorie:

88% z 29 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXX110299, EAN: 5400585151466, Počet kusů v kartonu: 3 ks, Hmotnost: 0.390 kg
Značka: Flamingo
Přírodní budka z dřevěných odkorů s vletovým otvorem 2,8 cm. Pěkně splyne se stromy, na které ji zavěsíte a schová dobře hnízdo před predátory. Má kovový závěs. Není možné ji otevřít. Budka není nijak ošetřena a její životnost ovlivní místo, kde bude umístěna. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Flamingo hnízdící budka venkovní 15 x 11 x 18 cm

Budka pro ptáky, tvaru klasického domečku. Je vyrobena ze smrkových odkorů. Odkor vzniká při řezání dřeva na trámy, prkna, fošny – je to zbytek dřeva s kůrou po seříznutí kmene do rovna. Odkor je tedy dřevo včetně kůry – odkůrovaný je výrobek (trámek, fošna prkno).

Jednotlivé tenčí destičky odkorů jsou slepeny, následně nařezány na požadovanou velikost a zkompletovány do tvaru budky, která je naprosto přírodní. Skvěle se hodí k připevnění na strom nebo mezi stromy, kde pěkně splyne. Ptáčci tak mají větší šanci, že jejich schované hnízdečko nebude nalezeno predátory.

Budka má k zavěšení připravený kovový závěs, nebo lze někam postavit - dno je rovná destička. Do útrob budky se nelze dostat – není možné ji nedestruktivně otevřít. Dovnitř se dostanou jen její obyvatelé vletovým otvorem o průměru cca 2,8 cm. Budka není nijak ošetřena a její životnost bude výrazně ovlivněna místem, na kterém bude umístěna.

Napište dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Flamingo hnízdící budka venkovní 15 x 11 x 18 cm ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)