Flamingo mangrove wood S kořen 12 - 25 cm 0,15 - 0,6 kg

Flamingo mangrove wood S kořen 12 - 25 cm  0,15 - 0,6 kg

Zboží ze stejné kategorie:

98% z 10 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXX400729, EAN: 05400274530329, Hmotnost: 0.600 kg
Značka: Flamingo
Mangrovníkové dřevo jako dekorace do akvária, terária či ploudária. Rychle klesá pod vodu, je tvrdé a s vysokou hustotou. Lze osadit akvarijními rostlinami, které se samy přichytí. Stačí přivázat provázkem a po přichycení odstranit. Pokud je celé namočené pod vodou, nehnije a vydrží roky. Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Flamingo Mangrove S kořen, 12 - 25 cm

Magrovníkové dřevovysokou hustotu a je tvrdé. Proto klesá ke dnu rychleji než jiná dřeva. Mangrovníkové dřevo většinou klesne pod vodu hned, při delším skladování však vyschne a je třeba ho nechat nějakou dobu (i několik týdnů) nasáknout vodou.

Může se stát, že dřevo vodu zabarví. Je to přirozený jev, při kterém se uvolňují huminové látky do vody, které přispívají k růstu rostlin a pohodě ryb. Kořen doplňuje akvárium o další přirozený prvek, který vypadá velice dobře.

Mangrovníkový kořen (mangrove wood) lze osadit akvarijními rostlinami, které se samy přichytí. Typicky to jsou Anubiasy v akváriích se neutrálním až zásaditým PH nebo Microsorum do akvárií s kryptockrynami a kyselejším PH. K Dřevu je připevníme nejčastěji provázkem a až se rostlinka přichytí, můžeme provázek oddělat. Kořen lze i položit na kousek jávského mechu, který kořen postupně obroste a kořen se nám v akváriu "zazelená".

Kořeny, pokud jsou namočené celé pod vodou, tak nehnijí a v akváriu vydrží dlouhé roky.

Kořeny do akvária jsou zcela přírodní, každý kus je originál, proto i fotografie jsou jen orientační. Jakýkoli námi zaslaný kořen bude pro vás ve výsledku překvapení.

Mangrovníkové dřevo se hodí i do terárií a ploudárií, kde poskytuje přirozený úkryt. Přírodní dřevo je ideální na šplhání pro ještěry, napomáhá hadům při svlékání kůže, vyplňuje volný prostor v teráriu a zvětšuje tak využitelnou plochu.

Hmotnost: 0,15 - 0,6 kg

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Flamingo mangrove wood S kořen 12 - 25 cm 0,15 - 0,6 kg ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)