
Flamingo hračka pro psa uzel bavlna 30 cm 125 g růžovo-bílo-šedá
Značka: Flamingo
Podobné zboží v této cenové relaci


Record hračka pro psa pěnový míček smajlík 5,7 cm polotvrdý oranžový

Record hračka pro psa pěnový míček smajlík 5,7 cm polotvrdý zelený

Record hračka pro psa pěnový míček smajlík 5,7 cm polotvrdý žlutý

Flamingo hračka pro psa opička 4,5 cm s bavlnou vinyl oranžová

Flamingo hračka pro psa medvídek 4,5 cm s bavlnou vinyl červená

Flamingo hračka pro psa osel 4,5 cm s bavlnou vinyl růžová

Flamingo hračka pro psa prasátko 4,5 cm s bavlnou vinyl modrá
Flamingo hračka pro psa uzel bavlna 30 cm 125 g růžovo-bílo-šedá
Bavlněné hračky pro psy jsou všestranné a můžete je využít k házení, přetahování, aportování i kousání. Při přetahování se tyto hračky pro psy díky svému tvaru pohodlně drží oběma stranám.
Bavlněné hračky pro psy mají vysokou odolnost, neboť zuby psa se do lana boří a je obtížné pro psa lano roztrhat. Díky tomu můžeme říct, že mají i pozitivní vliv na čistotu psích zubů. Přesto dohlížejte při hře s těmito hračkami na svého psa, aby nedošlo k pozření její části.
Nevýhodou tohoto materiálu hračky je jeho nasákavost. Hodí se tedy pouze do suchého venkovního prostředí nebo na doma. Není omyvatelná. Po vyprání při nízké teplotě, je třeba hračku nechat oschnout.
Vhodné pro střední psí plemena.
Ke zboží „Flamingo hračka pro psa uzel bavlna 30 cm 125 g růžovo-bílo-šedá ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!
S tímto produktem lidé kupují:

Topstein 800 g kuře v plechu

WANT 2587180 kuřecí kroužek s rybou 180 g kalamary

Magnum Duck roll on Rawhide stick 250g

Magnum Fish with Duck wrap 250 g

Magnum Duck rings soft 250g
