Flamingo hračka pro psa pískací krokodýl 13 cm latex s výplní zelená

Flamingo hračka pro psa pískací krokodýl 13 cm latex s výplní zelená

Zboží ze stejné kategorie:

100% z 6 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXX513041-3, EAN: 5411290199285, Počet kusů v kartonu: 6 ks, Hmotnost: 0.050 kg
Značka: Flamingo
Dlouhá latexová hračka pro psa. Je měkká a lehká a výborně se přenáší v tlamě. Hračka píská a může nahradit klacík k aportování či přetahování, nebo jen tak ke kousání. Kousání pomáhá zlepšovat hygienu v tlamě. Latexové hračky mají kratší životnost než hračky z tvrdé gumy. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Flamingo hračka pro psa pískající, 13 cm, latex

Dlouhá hračka pro psa, která se výborně nosí v tlamě. Svým podlouhlým štíhlým tvarem může připomínat klacek, ale je o poznání lehčí a měkčí a hlavně píská . Usměvavý jednonohý kámoš, kterého váš pejsek bude nosit všude s sebou.

Latexové hračky pro psy lákají svou měkkostí ke kousání. Nemají tak dlouhou životnost jako hračky z tvrdé gumy, avšak při lubrikaci vazkými psími slinami hračka klouže a ztěžuje prokousnutí a tím se prodlužuje její životnost. Záleží tedy na šikovnosti a vytrvalosti Vašeho psa, jak dlouhou dobu mu zabere, než se mu podaří hračku poškodit.

Latexové hračky pro psy nepoškozují zuby a jsou vhodné svou měkkostí i pro malé psy a štěňata. Do jisté míry jsou schopné odolat ostrým štěněcím mléčným zoubkům. Vyšší produkce slin během kousání a žvýkání pomáhá také zlepšovat hygienu v tlamě psa a přispívá k čištění zubů od plaku. Latexové hračky pro psy jsou omyvatelné a vhodné na hraní doma i venku.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Flamingo hračka pro psa pískací krokodýl 13 cm latex s výplní zelená ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)