
Flamingo hračka pro psa kuře pískací 13 cm latex
Značka: Flamingo
Podobné zboží v této cenové relaci


Flamingo hračka pro psa kachna pískací 13 cm latex

Nayeco hračka pro psa přetahovadlo uzel bavlna 30 cm 105 g růžová

Record hračka pro psa pěnový míček smajlík 5,7 cm polotvrdý růžový

Record hračka pro psa pěnový míček smajlík 5,7 cm polotvrdý oranžový

Flamingo hračka pro psa míček průměr 6 cm latex růžová

Hračka pro psa dentální kruh 15 cm, tvrdá guma, vícebarevný

Record hračka pro psa pěnový míček smajlík 5,7 cm polotvrdý zelený
Flamingo hračka pro psa kuře pískající, 13 cm, latex
Stará dobrá klasika v menší variantě pro menší psíky. Dohola oškubané kuře ale s hlavou i nožkama, dlouhé jen 13 cm. Dovolte i svému malému psíkovi velký úlovek. Kuře slabě píská. Hlava, oči i zobák jsou domalované. Hračka je jako stvořená k ožužlávání.
Latexové hračky pro psy lákají svou měkkostí ke kousání. Nemají tak dlouhou životnost jako hračky z tvrdé gumy, avšak při lubrikaci vazkými psími slinami hračka klouže a ztěžuje prokousnutí a tím se prodlužuje její životnost. Záleží tedy na šikovnosti a vytrvalosti Vašeho psa, jak dlouhou dobu mu zabere, než se mu podaří hračku poškodit.
Latexové hračky pro psy nepoškozují zuby a jsou vhodné svou měkkostí i pro malé psy a štěňata. Do jisté míry jsou schopné odolat ostrým štěněcím mléčným zoubkům. Vyšší produkce slin během kousání a žvýkání pomáhá také zlepšovat hygienu v tlamě psa a přispívá k čištění zubů od plaku. Latexové hračky pro psy jsou omyvatelné a vhodné na hraní doma i venku.
Ke zboží „Flamingo hračka pro psa kuře pískací 13 cm latex ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!
S tímto produktem lidé kupují:

Topstein 800 g kuře v plechu

Magnum Duck roll on Rawhide stick 250g
