FINE FISH KOI Color Sticks Mix premium 1l tyčinky sáček
Katalogové číslo: XB465-226, EAN: 8594028981226, Počet kusů v kartonu: 25 ks, Hmotnost: 0.100 kg
Značka: Fine pet
Značka: Fine pet
Podobné zboží v této cenové relaci
XB470-672, 25 ks v kartonu
29,34 Kč 29,34 Kč/l
26,20 Kč bez DPH
Skladem
Proven KOI Sticks Mix EU 1 l tyčinky
WPK1-069, 25 ks v kartonu
22,51 Kč 22,51 Kč/l
20,10 Kč bez DPH
Skladem
Výhodná cena
Apetit krmivo pro koi 500 g mix
XL03-764
45,47 Kč 90,94 Kč/kg
40,60 Kč bez DPH
Skladem
Apetit Pondsticks 500 g Koi sáček
XL03-354, 10 ks v kartonu
70,90 Kč 141,80 Kč/kg
63,30 Kč bez DPH
Skladem
Proven KOI Gran Color EU Mix 1 l kuličky
WPK1-461, 25 ks v kartonu
71,23 Kč 71,23 Kč/l
63,60 Kč bez DPH
Skladem
Výhodná cena
Proven KOI Color Plus EU 3 l kuličky vědro
WPK2-430, 8 ks v kartonu
74,14 Kč 24,71 Kč/l
66,20 Kč bez DPH
Skladem
Výhodná cena
Proven KOI Sticks Mix EU 3 l tyčinky vědro
WPK2-017, 8 ks v kartonu
80,19 Kč 26,73 Kč/l
71,60 Kč bez DPH
Skladem
Výhodná cena
Apetit Pondsticks Red 500 g Koi sáček
XL03-392, 10 ks v kartonu
85,01 Kč 170,02 Kč/kg
75,90 Kč bez DPH
Skladem
FINE FISH KOI Color Sticks Mix premium
Základní krmivo pro jezírkové ryby. Tyčinky velikosti 1,5cm x 0,5cm jsou vhodné pro větší koi kapry a karasy a ostatní obyvatele vašeho jezírka (býložravé ryby) . Krmivo pro jezírkové ryby se podává vícekrát za den v menším množství, tolik kolik ryby do 5-10 min zkonzumují. Ryby nepřekrmujte, při ochlazení snižte krmnou dávku. Při teplotách vody pod 8°C nekrmte vůbec
Složení: mlýnská krmiva, živočišné moučky, bramborová mouka, plankton, rostlinné úsušky, minerální látky.
Vitamíny: A: 10.000 mj/kg, D3: 1.000 mj/kg, E: 130 mg/kg, C: 100mg/kg
Analyticky
| Hrubý protein | 24,00% |
|---|---|
| Oleje a tuky | 3,00% |
| Vláknina | 3,00% |
| popel | 3,70% |
| vlhkost | 8,00% |
Ke zboží „FINE FISH KOI Color Sticks Mix premium 1l tyčinky sáček ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!