Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Domek pro křečka Tyrol 13 x 14,5 x 14,5 cm

Truhlářství Zimný Domek pro křečka Tyrol 13 x 14,5 x 14,5 cm ZV 182

Zboží ze stejné kategorie:

74% z 3 hodnocení
  
Katalogové číslo: XAA8113-ZV 182, Hmotnost: 0.500 kg
Značka: OLZAWOOD s.r.o.
Domeček pro křečka má 1 kruhový vchod a dostatek prostoru, kam se schovat. Na vysokou střechu se strmým sklonem se křečkovi těžko poleze. Dodává ale pocit opravdového domu. Dekorativní část stříšky lze oddělat a použít jako průlezku. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Domeček pro křečka


Celodřevěný domeček pro křečka, je vyroben z dřevěných destiček o síle 1 cm. Žádná překližka, dřevotříska, plast, ale jen přírodní dřevo, které stane-li se terčem hlodavých zubů, nemůže Vašemu křečkovi ublížit. Křeček si může vykousat v domečku vlastní vstup, a nebo uspokojit svoji potřebu hlodat a obrušovat si tak hlodavé zuby. Domky nemají dno, které by křeček znečistil. Postaví se přímo na podestýlku pro hlodavce. Výkop hlubší nory umožníte vysokou vrstvou steliva pro hlodavce.

Domeček pro křečka má 1 kruhový vchod a dostatek prostoru, kam se schovat. Na vysokou střechu se strmým sklonem se křečkovi těžko poleze. Dodává ale pocit opravdového domu. Dekorativní část stříšky lze oddělat a použít jako průlezku.

Napište dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Truhlářství Zimný Domek pro křečka Tyrol 13 x 14,5 x 14,5 cm ZV 182 ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)