Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

Domek pro křečka rohový 17,5 x 11 x 17,5 cm

Truhlářství Zimný Domek pro křečka  rohový 17,5 x 11 x 17,5 cm ZV 112

Zboží ze stejné kategorie:

92% z 54 hodnocení
  
Katalogové číslo: XAA8113-ZV 112, Hmotnost: 0.320 kg
Značka: OLZAWOOD s.r.o.
Domeček pro křečka má 1 vchod a 2 kruhová okna na pozorování okolí nebo hlodání. Rovná střecha může sloužit jako vyvýšená rozhledna nebo terasa, kde si rád pochutná na pamlsku pro hlodavce. Trojúhelníkový tvar domečku je vhodný do rohu klece. Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Domeček pro křečka


Celodřevěný domeček pro křečka, je vyroben z dřevěných destiček o síle 1 cm. Žádná překližka, dřevotříska, plast, ale jen přírodní dřevo, které stane-li se terčem hlodavých zubů, nemůže Vašemu křečkovi ublížit. Křeček si může vykousat v domečku vlastní vstup, a nebo uspokojit svoji potřebu hlodat a obrušovat si tak hlodavé zuby. Domky nemají dno, které by křeček znečistil. Postaví se přímo na podestýlku pro hlodavce. Výkop hlubší nory umožníte vysokou vrstvou steliva pro hlodavce.

Domeček pro křečka má 1 vchod a 2 kruhová okna na pozorování okolí nebo hlodání. Rovná střecha může sloužit jako vyvýšená rozhledna nebo terasa, kde si rád pochutná na pamlsku pro hlodavce. Trojúhelníkový tvar domečku je vhodný do rohu klece.

Napište dotaz nebo komentář »

Ke zboží „Truhlářství Zimný Domek pro křečka rohový 17,5 x 11 x 17,5 cm ZV 112 ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)