Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?


Abakus je polský výrobce sušených přírodní produktů. Nabízí široký sortiment sušených vedlejších živočišných produktů (VŽP) třetí kategorie. Jedná se o pamlsky pro psy ve své nejpřirozenější formě a složení.

Výrobky značky Abakus jsou konzervovány pouze sušením, bez konzervačních látek nebo dochucovadel. Výroba splňuje nejpřísnější normy kvality HACCP a je pod státní veterinární kontrolou  (PL 10038302).

Sušené přírodní pamlsky jsou přirozené pamlsky pro Vašeho psa. Kromě toho, že jsou mezi psy velice oblíbené, jsou ekonomické a ekologické.

Ekonomické pro zákazníka - u sušených produktů zákazník platí minimu vody (např. u konzerv je to cca 70 - 80 %).
Ekologické – využijí se produkty jatečných zvířat, nevhodné pro výživu lidí.  

Mezi VŽP 3 patří:
Všechny VŽP patřící do této kategorie jsou pokládány za nejméně rizikové. Některé z nich mohou být využívány přímo v syrovém stavu jako krmiva pro zvířata v zájmovém chovu. Zpracované produkty pak mají široké spektrum využití.

Do materiálu kategorie 3 patří:
Těla poražených zvířat a jejich části, v případě zvěře, těla usmrcených zvířat nebo jejich části, které jsou vhodné k lidské spotřebě (poživatelná), avšak z obchodních důvodů nejsou k lidské spotřebě určeny.
Jatečně upravená těla nebo těla zvířat a jejich části, které byly prohlášeny za nevhodné k lidské spotřebě, avšak nevykazovaly žádné příznaky onemocnění přenosného na člověka nebo zvířata

(Zdroj:  https://cit.vfu.cz/ivbp/prohlidka-jatecnich-zvirat-a-masa1/vedlejsi-zivocisne-produkty)

 

 

Další kategorie Abakus

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.