Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?

TraumaPet


Výrobková řada TraumaPet® Ag využívá nanotechnologicky připravených produktů pro zlepšení kvality života našich čtyřnohých mazlíčků. Napomáhá při řešení jejich nepříjemných zdravotních stavů jako jsou různé rány, oděrky a jiná kožní traumata, včetně nepříjemných infekčních komplikací a pooperačních traumat. Pomocí aktivních složek včetně nanokrystalů stříbra podporují hojení a zkracují rekonvalescenci.


Pro podporu ústní hygieny – typicky po odstranění zubního kamene, nabízí TraumaPet gel. Prostředek na čištění očí a prostředek na čištění zvukovodů, vše za asistence koloidního stříbra.


Veterinární prostředky TraumaPet® Ag obsahují kromě osvědčených složek, které napomáhají hojení a minimalizují nepříjemné komplikace, také stříbro, jehož účinky jsou známé už po staletí.


Nanotechnologie a schopnost vyrábět stříbro v nanokrystalické struktuře významně zvyšuje biologickou hodnotu stříbra. Tento pokrok v krystalické chemii bude mít pravděpodobně dramatický dopad na mikrobiologii, stejně jako na léčbu zranění a zánětů.


Kromě antibakteriálních vlastností stříbra bylo pozorováno lepší hojení pomalu se hojících zranění a obnova poškozené tkáně. Popisované snížené zarudnutí rány svědčí o protizánětlivém účinku stříbra.

Další kategorie TraumaPet

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.