Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?


Značka české společnosti Canvit. Prémiová krmiva NutriCan pro psy a kočky s přidaným za studena lisovaným olejem ze sleďů. Složení krmiv NutriCan je vyvinuto s maximálním ohledem na poskytnutí dlouhodobého zdraví a kondice Vašeho mazlíčka.


NurtiCan je zaměřen na:

Kvalitní proteiny

Krmiva NutriCan jsou vyrobena z kvalitních zdrojů proteinů: sušených kuřecích vnitřností a svaloviny, sušené kuřecí masové moučky. Pro skvělou chuť jsou obohacena o kuřecí játra.

Za studena lisovaný olej ze sleďů

Krmivo obsahuje kuřecí tuk s přídavkem vysoce kvalitního za studena lisovaného oleje ze sleďů, bohatého na DHA, EPA a omega-3 mastné kyseliny. Tyto kyseliny hrají nezastupitelnou roli při podpoře zdravého nervového a cévního systému a zajišťují vysokou kvalitu srsti.


 Řasy

NutriCan je obohacen o modro-zelené sladkovodní řasy. Řasy jsou vynikajícím zdrojem prebiotik, minerálních látek a enzymů. Kromě toho mají silné protizánětlivé účinky a podporují zdravou střevní mikroflóru.

Chondroprotektiva jsou nutností

Problémy s pohybem a pohybovým aparátem jsou typickým projevem moderní doby. Věříme, že účinnou prevencí – výživou s přidáním chondroprotektiv můžeme efektivně předcházet negativním projevům nemocí kostí, kloubů a šlach.

Další kategorie Nutri can

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.