Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?


Magnusson Petfood je malá švédská firma, která vyrábí poctivá bio krmiva pouze z ingrediencí od místních farmářů.

Prvotřídní kvalitu konkurující nadnárodním produktům dosahuje krmivo díky poctivému, pomalému a šetrnému výrobnímu procesu pečení. Tento způsob zpracování zaručuje zachování přírodních vlastností a živin, vysokou stravitelnost a trávení krmiva bez nadýmání. Základ tvoří maso, buď čerstvé – Meat and Biscuit nebo dehydrované – Original. Složení je pouze z přírodních surovin bez použití náhražek, umělých aditiv.

Magnusson obdržel mezinárodní certifikát jakosti od švédské asociace KRAV, která dohlíží na kvalitu bio surovin na trhu.

„Filozofií zakladatele společnosti Petera Magnussona je vyrábět kvalitní krmivo za přiměřenou cenu tím nejšetrnějším způsobem jak ke krmivu, tak k životnímu prostředí.” Magnusson si zakládá na kvalitě, kterou upřednostňuje před kvantitou, a proto zůstává u náročnější výroby, která je méně produktivní než postup velkých výrobců.

Při výrobě krmiva myslí také firma na ochranu planety. Využívá pouze elektřinu z vodních elektráren a všechny obaly jsou recyklovatelné. Také přispívá charitativnímu projektu Hunger Project, který pomáhá proti hladu a chudobě.

Další kategorie Magnusson

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.