Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?


Český výrobce pelíšků polštářů, matrací, tašek a domečků pro psy i jiná zvířátka. Dvě šikovné české švadleny se daly dohromady a vyrábí své vlastní modely.


Pelíšek - vyplněný molitanem po bocích a dně se sníženým vstupem. Celkově působí pevně.
Pelíšek s odnímatelným polštářem - obvod je vyplněn molitanem, ale dno je jen látkové. Na dno se vloží samostatný polštář, který přesně sedí a lze jej kdykoli odstranit a samostatně vyprat. Celkově působí měkčím dojmem.
Nepropustná matrace – je obdélníkového tvaru. Měkká poduška je schovaná v nepropustném potahu na zip. Potah lze snadno sejmout a vyprat v pračce
Pelíšek celoplyš – měkké místečko pro malé mazlíčky. Jedná se o nejměkčí variantu pelíšku značky eM-eS, kde místo látky jepoužit plyš s krátkým vlasem.
Taška pro psy – má dno i boky molitanové. Dno není pevné, pod psem se tedy mírně prověsí – dle hmotnosti psa. Měkké dno ale netlačí ani psa, ani osobu, která ho nese. Uvnitř je všitý popruh s karabinou, čímž lze psa k tašce připnout a ztížit mu vyskakování.
Domek/kukaň/ iglú – vyplněno molitanem. Místečko, kde se schová malý psík, kočka nebo fretka a ještě je zde dost prostoru i pro nějaké plyšové hračky. Vhodný pro ty, kteří potřebují i trochu soukromí.

Další kategorie eM-eS

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.