TraumaPet gel 15 ml na rány se stříbrem

TraumaPet gel 15 ml na rány se stříbrem

Zboží ze stejné kategorie:

92% z 1 hodnocení
  
Katalogové číslo: WPZB603, EAN: 8594064839970, Počet kusů v kartonu: 10 ks, Hmotnost: 0.020 kg
Značka: TraumaPet
TraumaPet gel Ag Gel s obsahem nanostříbra vykazuje antimikrobní a fungicidní účinky, které se veterinární medicíně využívají k ošetřený poranění. Přípravek je vhodný pro všechna zvířata na poranění drobného s středního rozsahu. Voda obsažená v gelu zvlhčuje ránu apodporuje hojení ,… Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

TraumaPet gel Ag

Gel s obsahem nanostříbra vykazuje antimikrobní a fungicidní účinky, které se veterinární medicíně využívají k ošetřený poranění. Přípravek je vhodný pro všechna zvířata na poranění drobného s středního rozsahu. Voda obsažená v gelu zvlhčuje ránu apodporuje hojení , koloidní stříbro ránu udržuje prostou mikroorganismů. TraumaPet gel Ag jistě využijí psy cvičící agility nebo psy milující aportování. Při brzdění, před zachycením míčku, si psi často poraní tlapky o drsný podklad. I zde přináší TraumaPet gel Ag úlevu od bolesti azrychluje hojení rány . TraumaPet gel Ag je vhodný na ošetření i ran tržných, řezných, škrábanců a zranění po boji. V případě cizího tělesa je třeba nejprve cizí těleso z rány vyjmout.

Složení: Koloidní stříbro 400 ug Ag v1 ml gelu, čištěná voda, karbomerum, hydroxid sodný k úpravě pH

Použití:

Gel naneste na ránu nebo postižené místo tak, aby vytvořil souvislou silnější vrstvu (2-3 mm) v celém rozsahu rány. Ránu následně překryjte obvazem. Ošetření opakujte po 12 – 48 hodinách, dle typu rány a způsobu jejího hojení. Vysychání snižuje účinnost přípravku!

Kontraindikace nejsou známé. Možná alergie na stříbro, která je velmi vzácná.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „TraumaPet gel 15 ml na rány se stříbrem ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)