eM-eS polštář číslo 10, 95 x 65 cm

eM-eS polštář číslo 10, 95 x 65 cm

Zboží ze stejné kategorie:

96% z 2 hodnocení
  
Katalogové číslo: XX00010, EAN: 8591648000108, Hmotnost: 1.150 kg
Značka: eM-eS
Kvalitní ručně šité polštáře pro psy, prošívané, aby se obsah nesesypal a byl rozprostřen po celé ploše. Malé polštáře jsou z jedné látky, větší ze dvou různých. Skladný na cesty. Každý je originál. Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Polštář pro psy

Polštáře pro psy eM-eS jsou ručně šité v dílně ve Znojmě, jedná se o kvalitní český výrobek.

Polštář je místo odpočinku Vašeho psa, kočky nebo třeba fretky. Je to to místečko, kde se bude Vaše zvířátko cítit dobře, kde bude mít prostor jen pro sebe. Polštář může s Vámi cestovat a Váš kamarád má tak kousek domova s sebou. Zároveň je to místo, kam patří hračky a kde se nejlíp žužlá kostička. Na polštáři se rozvalí, když mu bude dobře, bude si pohodlně odpočívat po výletě nebo super baště. Také se tam schoulí, když mu dobře nebude a bude chtít mít svůj klid a bezpečí.    

Malé polštáře bývají šité z jedné látky, větší mívají barevnou vrchní stranu a spodní strana je jednobarevná. Polštáře jsou prošívané tak, by se obsah nesesypal na jednu stranu, ale byl pokud možno co nejlépe rozprostřen po celé ploše.

Téměř každý je originál, málokdy máme v nabídce dva stejné. Proto bohužel není možné neustále aktualizovat obrázky polštářů. Při objednání však zasíláme MMS s aktuálními barvami a vzory, aby si zákazník mohl vybrat a zvolit si variantu, obratem odpovědět SMS a my v co nejkratší možné době odesíláme.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „eM-eS polštář číslo 10, 95 x 65 cm ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)