eM-eS pelíšek s odnímatelným polštářem číslo 7, 72 x 60 x 23 cm

eM-eS pelíšek s odnímatelným polštářem číslo 7,  72 x 60 x 23 cm

Zboží ze stejné kategorie:

78% z 4 hodnocení
  
Katalogové číslo: yyXX00967, EAN: 8591648000221, Hmotnost: 1.270 kg
Značka: eM-eS
Ručně šité pelíšky eM-eS jsou v různých velikostech a prošívané, aby se výplň nesesypala. Vezměte ho s sebou i na cesty! Součástí je také polštář. Každý je originál. Výběr aktuál. barev zasíláme MMS. Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

eM-eS pelíšek s odnímatelným polštářem

Pelíšky pro psy eM-eS jsou ručně šité v dílně ve Znojmě. Kvalitní český výrobek, který je téměř každý originál. Málokdy máme v nabídce dva stejné, proto bohužel není možné neustále aktualizovat obrázky pelíšků. Při objednání však zasíláme MMS s aktuálními barvami a vzory, aby si zákazník mohl vybrat a zvolit si variantu, obratem odpovědět SMS a my v co nejkratší možné době odesíláme.

Malé pelíšky bývají šité z jedné látky. Větší mívají barevnou vrchní stranu a spodní strana je jednobarevná. Pelíšek má obvod vyplněný molitanem, dno je jen látkové bez výplně, ale součástí pelíšku je i přesně sedící polštář, který dno zakryje. V případě potřeby lze použít samostatně a také samostatně vyprat.

Pelíšek je místo odpočinku Vašeho psa, kočky nebo třeba fretky. Je to to místečko, kde se bude Vaše zvířátko cítit dobře, kde bude mít prostor jen pro sebe. V pelíšku se rozvalí, když mu bude dobře a bude si pohodlně odpočívat po výletě nebo super baště. Nebo se tam schoulí, když mu dobře nebude a bude chtít mít svůj klid, ve svém bezpečí. Pelíšek může s Vámi cestovat a Váš kamarád má tak kousek domova s sebou. Zároveň je to místo, kam patří hračky a kde se nejlíp žužlá kostička.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „eM-eS pelíšek s odnímatelným polštářem číslo 7, 72 x 60 x 23 cm ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)