Tatrapet klec Pedro 2 pro morče králíka 57 x 31 x 30 cm zelená

Tatrapet klec Pedro 2 pro morče králíka 57 x 31 x 30 cm zelená

Zboží ze stejné kategorie:

56% z 60 hodnocení
  
Katalogové číslo: XST311.87-3, EAN: 8585027930377, Počet kusů v kartonu: 6 ks, Hmotnost: 4.200 kg
Značka: Tatrapet
Klec pro morče Klec pro morče se skládá ze dvou oddělitelných částí. Spodní plastové vany a mříží. Plastová vana klece pro morče stojí na nízkých nožkách. Oblé rohy jsou výhodné při čištění a umývání klece – špína se snadněji vytře.Výška plastové vany je 7cm, výška, která úplně… Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Klec pro morče

Klec pro morče se skládá ze dvou oddělitelných částí. Spodní plastové vany a mříží. Plastová vana klece pro morče stojí na nízkých nožkách. Oblé rohy jsou výhodné při čištění a umývání klece – špína se snadněji vytře.Výška plastové vany je 7cm, výška, která úplně nezabraňuje rozhazování podestýlky pro morče. Drátěná část klece přesně sedí do žlábku plastového spodku klece a přichytí se plastovými úchytkami z vnější strany klece na kratší straně. Drátěná část klece je skládací, obvodové stěny jsou spojeny kloubem z vodorovného drátu. Strop se pak přiklopí a uchytí nachystanými háčky a celou klec tak sjednotí.Vstup do klece je jedinými výklopnými dvířky na delší straně klece. Bohužel dvířka nelze zcela otevřít až na zem a vytvořit z nich pohodlný vstup, ve vodorovné poloze se setkají s plastovou vanou a dál je otevřít nelze. Dno je sice doplněno roštem, ale absence vytahovacího „šuflátka“ tento počin činí zbytečným.

Tip pro Vás: Pro snadné čištění klece demontujte drátěnou část klece, špinavou podestýlku odneste do popelnice nebo kompostu přímo v plastové vaně a vysypte.

Klec je sice dle výrobce určena pro králíka, alevzhledem k malým rozměrům doporučujeme spíše na morče a pro králíka zvolit klec větší.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Tatrapet klec Pedro 2 pro morče králíka 57 x 31 x 30 cm zelená ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)