Inter zoo králík 70 cm x 40 x 35 cm chrom modrá klec 6343

Inter zoo králík 70 cm  x 40 x 35 cm chrom modrá klec 6343

Zboží ze stejné kategorie:

58% z 4 hodnocení
  
Katalogové číslo: XS00-792-6, EAN: 5904356680792, Hmotnost: 4.200 kg
Značka: Ostatní
Klec pro králíka Klec pro králíka se skládá ze dvou oddělitelných částí. Spodní plastové vany a mříží. Plastová vana klece pro králíka stojí na nízkých nožkách které jsou tvořeny prolisem dna klece. Oblé rohy jsou výhodné při čištění a umývání klece – špína se snadněji vytře.Výška… Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Klec pro králíka

Klec pro králíka se skládá ze dvou oddělitelných částí. Spodní plastové vany a mříží. Plastová vana klece pro králíka stojí na nízkých nožkách které jsou tvořeny prolisem dna klece. Oblé rohy jsou výhodné při čištění a umývání klece – špína se snadněji vytře.Výška plastové vany je 14cm , optimální výška, která účinnězabraňuje rozhazování podestýlky pro králíky. Drátěná část klece přesně sedí do žlábku plastového spodku klece a přichytí se kovovými úchytkami z vnější strany klece na kratší straně. Drátěné stěny klece nejsou přichyceny pevně ke stropu ale zaháknuty. Ke zvýšení stability slouží plastové rožky, které se dávají ze spodu na stěny klece. Vstup do klece je horní i boční, odklopením dvířek.Součástí klece jsou drátěné jesličky .

Tip pro Vás: Pro snadné čištění klece demontujte drátěnou část klece, špinavou podestýlku odneste do popelnice nebo kompostu přímo v plastové vaně a vysypte.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Inter zoo králík 70 cm x 40 x 35 cm chrom modrá klec 6343 ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)