Futter Rollen-lisované seno s vojtěškou,svat. chléb, kukuř.vloč.,mrkev,petrž.,byl.12 x8cm

Futter Rollen-lisované seno s vojtěškou,svat. chléb, kukuř.vloč.,mrkev,petrž.,byl.12 x8cm

Zboží ze stejné kategorie:

96% z 150 hodnocení
  
Katalogové číslo: XL02-740, EAN: 8595093503740, Počet kusů v kartonu: 6 ks, Hmotnost: 0.320 kg
Značka: Apetit
Lisované seno Futter Rollen Doplňkové objemové krmivo pro hlodavce a králíky. Není jen obyčejné seno, ale doplňkové krmivo, které králíkovi nebo morčeti bude stačit po dobu vaší víkendové nepřítomnosti. Pevně slisovaný válec vojtěškového sena, kukuřičných a ovesných vloček je náhradou za… Více informací

Hlídat cenu a dostupnost     Historie ceny

Podobné zboží v této cenové relaci

Lisované seno Futter Rollen

Doplňkové objemové krmivo pro hlodavce a králíky. Není jen obyčejné seno, ale doplňkové krmivo, které králíkovi nebo morčeti bude stačit po dobu vaší víkendové nepřítomnosti. Pevně slisovaný válec vojtěškového sena, kukuřičných a ovesných vloček je náhradou za seno luční. Výhodou je, že si králík nebo morče válec postupně okusuje, jen je třeba zabránit znečištění výkaly. Chovatelé ocení jeho oproti senu malý objem ,díky slisování, ai nízkou prašnost a opad oproti dávkování volného sena z pytle.

Složení:Vojtěška,svatojánský chléb,kukuřičné vločky,jablečné vločky,mrkev,pastiňák,petržel,bylinky mix,minerální látky,vitamíny,monokalciumsulfát.

Jakostní znaky:

Protein

10,50%

olej

3,00%

vláknina

18,00%

popel

8,00%

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Futter Rollen-lisované seno s vojtěškou,svat. chléb, kukuř.vloč.,mrkev,petrž.,byl.12 x8cm ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)