Flamingo hračka pro psa pískací kačena 42 cm latex žlutá doprodej

Flamingo hračka pro psa pískací kačena 42 cm latex žlutá doprodej
Novinka

Zboží ze stejné kategorie:

100% z 12 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXX518838, EAN: 5400585096804, Počet kusů v kartonu: 12 ks, Hmotnost: 0.160 kg
Značka: Flamingo
Plochá latexová kachna, dlouhá 42 cm. Uvnitř dutá, s pískátkem. Svou měkkostí a zúženým tvarem je předurčena ke kousání a žvýkání. Latexové hračky nemají dlouhou životnost jako hračky z tvrdé gumy, nepoškozují však zuby a jsou vhodné i pro malé psy a štěňata. Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Flamingo hračka pro psa, pískající kačena, 42 cm

Tak to je aspoň úlovek: 42 cm dlouhá kačena a rovnou oškubaná. Plochá latexová pískající hračka ve tvaru kachny může směle konkurovat slepicím ve stejné zcepenělé poloze.

Hračka pro psa je dutá, měkká a obsahuje pískátko.

Latexové hračky pro psy lákají svou měkkostí ke kousání. Nemají tak dlouhou životnost jako hračky z tvrdé gumy, avšak při lubrikaci vazkými psími slinami hračka klouže a ztěžuje prokousnutí a tím se prodlužuje její životnost. Záleží tedy na šikovnosti a vytrvalosti Vašeho psa, jak dlouhou dobu mu zabere, než se mu podaří hračku poškodit.

Latexové hračky pro psy nepoškozují zuby a jsou vhodné svou měkkostí i pro malé psy a štěňata. Do jisté míry jsou schopné odolat ostrým štěněcím mléčným zoubkům. Vyšší produkce slin během kousání a žvýkání pomáhá také zlepšovat hygienu v tlamě psa a přispívá k čištění zubů od plaku. Latexové hračky pro psy jsou omyvatelné a vhodné na hraní doma i venku.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Flamingo hračka pro psa pískací kačena 42 cm latex žlutá doprodej ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)