Flamingo hračka pro psa dentální válec 28 cm+ LED světlo, guma modrá

Flamingo hračka pro psa dentální válec 28 cm+ LED světlo, guma modrá

Zboží ze stejné kategorie:

99% z 12 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXX514985, EAN: 5411290277228, Počet kusů v kartonu: 2 ks, Hmotnost: 0.240 kg
Značka: Flamingo
Hračka pro psa z termoplastické gumy je odolná. Délkou vhodná pro velké psy, nízkou hmotností i pro střední psy. Uvnitř hračky je píšťalka a na opačné straně světýlko, které bliká při úderu nebo dopadu na zem červeně a modře. Na povrchu jsou prohlubně, které usnadňují držení hračky v… Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Flamingo hračka pro psa dentální válec 28 cm+ LED světlo, guma modrá

Hračka pro psa z termoplastické gumy, odolného materiálu, který vašemu psu vydrží.

Hračka je dlouhá, vhodná svoji velikostí pro velké psy, díky nízké hmotnosti – hračka je dutá, je vhodná i pro střední psy. Hračka píská, píšťalka je zapuštěna hluboko do hračky, a tak její vykousnutí psem bude opravdu obtížný úkol.

Na opačném pólu, než je píšťalka, se nachází uvnitř hračky světýlko. Při úderu/dopadu na zem se hračka rozbliká červeně a modře. Světýlko předpokládáme, že nebude právě ta část hračky, která bude dlouho sloužit, navíc výměna baterii není možná. Hračka má po celém povrchu hluboké prohlubně, za které se zuby snadno zaseknou a hračka se psu výborně drží.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Flamingo hračka pro psa dentální válec 28 cm+ LED světlo, guma modrá ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)