Flamingo akvarijní dekorace silikonová medúza průměr 7 cm oranžová doprodej

Flamingo akvarijní dekorace silikonová medúza průměr 7 cm oranžová doprodej

Zboží ze stejné kategorie:

70% z 2 hodnocení
  
Katalogové číslo: XXX410100-2, EAN: 5400585041187, Počet kusů v kartonu: 3 ks, Hmotnost: 0.025 kg
Značka: Flamingo
Medúza je vtipná akvarijní dekorace. Medúza je celá silikonová a netoxická, vlaje v proudu vody a přirozeně se pohybuje. Je připevněna silonem k přísavce, která se přichytí v akváriu nejlépe ke dnu. Fluorescenční barva se rozzáří při černém světle (fialovém LED). Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Flamingo akvarijní dekorace silikonová medúza průměr 7 cm

Medúza je vtipná akvarijní dekorace v zářivých barvách. Medúza je celá silikonová a v proudu se přirozeně pohybuje a vlaje. Je vyrobena z netoxického materiálu, bezpečného pro všechny vodní živočichy. K medúze vede od přísavky silon. Přísavka se přichytí někde v akváriu (nejlépe ke dnu) a medúza pak vlaje v proudu vody. Fluorescenční barvu dokáže rozzářit černé světlo. Pro nejlepší efekt se doporučuje použití fialového LED světla a vodního čerpadla.

Medúzu je dobré upevnit, aby ji proud nezanesl někam do rožku, kde by se napíchla například na akvarijní kořen. Není hračka pro děti, držte z jejich dosahu.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Flamingo akvarijní dekorace silikonová medúza průměr 7 cm oranžová doprodej ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)