FirstMate Pacific Ocean Fish Original 13 kg hypoalergenní

FirstMate Pacific Ocean Fish Original 13 kg hypoalergenní

Zboží ze stejné kategorie:

0 hodnocení
  
Katalogové číslo: WLB6-291, EAN: 072318100291, Hmotnost: 13.000 kg
Značka: FirstMate
Hypoalergenní bezobilné krmivo pro psy na bázi ryb je vysokojakostní a dlouhodobě bezpečné. Obsahuje pouze ryby a 73 % živočišných bílkovin. Složení podporuje zdravou kůži a srst, podporuje imunitu, předchází torze žaludku. Granule jsou těžké a nebobtnají. Vysoká stravitelnost krmiva. Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

FirstMate Pacific Ocean Fish Original

Bezobilné krmivo pro psy, obsahující 73 % živočišných bílkovin. Obiloviny jsou nahrazeny brambory a dostatek vlákniny zajišťuje rajčatová moučka. Z živočišné složky obsahuje krmivo FirstMate jen ryby.

Absence bílkovin suchozemských živočichů z něj činní ideální hypoalergenní krmivo na bázi ryb. Díky rybám se může pyšnit i vysokým obsahem Omega 3 a Omega 6 nenasycených mastných kyselin živočišného původu (sleď) pro zdravou kůži a perfektní srst.

Ideální krmivo pro psy, které:

  • posiluje imunitu
  • dodává dostatek živin pro ideální osvalení
  • dodává dostatek energie pro aktivní a veselý život
  • je hypoalergenní s vysokým obsahem živočišných bílkovin z ryb
  • neobsahuje obiloviny

Granule FirsMate mají vysokou měrnou hmotnost - granule jsou těžké a nebobtnají. Tím se zajistí ideální průchod trávícím traktem a předejde se riziku torze žaludku. Současně se zajistí dentální hygiena, kdy granule mechanicky sdírají zubní plak.

Krmivo je vyráběno nejmodernější šetrnou výrobní technologií – tzv. gentle manufacturing – za nízkých teplot. Touto technologií jsou vyráběny všechna krmiva FirstMate.

Krmivo FirstMate je již několik let po sobě zařazováno nezávislým americkým kynologickým časopisem Whole Dog Journal na prestižní seznam vysokojakostních a dlouhodobě bezpečných krmiv TOP DRY FOODS.

Složení:
Bramborové vločky, moučka z divokých sleďů, moučka z ančoviček, moučka ze sardinek, rajčatová moučka, kuřecí tuk (konzervován vitamínem E), rybí olej, difosforečnan vápenatý, cholin chlorid, propionan vápenatý, extrakt z juky, zinek, železo, mangan, měď, jód, kobalt, selen, vitamín E, vitamín B2, niacin, pantothenan vápenatý, vitamín B1, vitamín A, vitamín B6, kyselina listová, biotin, vitamín B12, vitamín D3, hydrolyzát z korýšů (zdroj glukosaminu)

Analyticky

Hrubý protein 23,00%
Hrubý tuk 10,00%
Hrubá vláknina 8,00%
Hrubý popel 7,00%
Vlhkost 10,00%
Vápník 0,90%
Fosfor 0,50%
Stravitelnost 89,00%
Metabolická energie 3 122 kcal/kg

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „FirstMate Pacific Ocean Fish Original 13 kg hypoalergenní ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)