Felix Fantastic v želé 12 x 100 g kuře, hovězí, jehně, králík SLEVA

Felix masový výběr v želé 12 x 100 g
Akce 24% (40 Kč)

Zboží ze stejné kategorie:

100% z 226 hodnocení
  
Katalogové číslo: WPZC3-916, EAN: 7613034095916, Počet kusů v kartonu: 6 ks, Hmotnost: 1.200 kg
Značka: Felix
Felix kapsičky pro kočky Kapsičky pro kočky Felix obsahují masové kousky s patrnými masovými vlákny, kousky masa obklopuje šťavnaté želé. Výhodné balení 12x100g obsahuje kombici kapsiček s hovězím, kuřecím, králíkem, jehněčím masem doplněné o zeleninu. Každá receptura kasiček Felix nabízí… Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Felix kapsičky pro kočky

Kapsičky pro kočky Felix obsahují masové kousky s patrnými masovými vlákny, kousky masa obklopuje šťavnaté želé. Výhodné balení 12x100g obsahuje kombici kapsiček s hovězím, kuřecím, králíkem, jehněčím masem doplněné o zeleninu. Každá receptura kasiček Felix nabízí nové chuťové možnosti a kombinace ať už včetně zeleniny nebo kapsičky zeleniny prosté. Každá kapsička Felix představuje právě jednu čerstvou krmnou dávku, tedy snídani, oběd a večeři.

Složení s hovězím: Maso a výrobky živočišného původu(min 4% hovězího masa), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Složení s kuřecím : Maso a výrobky živočišného původu(min 4% kuřecího masa), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Složení s králíkem : Maso a výrobky živočišného původu(min 4% králíka), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry.

Složení s jehněčím : Maso a výrobky živočišného původu(min 4% jehněčího masa), bílkovinné extrakty rostlinného původu, ryby a vedlejší výrobky z ryb, minerální látky, cukry. Analytické složky:

Doporučená denní dávka 3-4ks kapsičky Felix 100g pro 1 kočku (4kg)

Kočkám podáváme krmivo ohřáté na pokojovou teplotu. Čerstvá voda by měla být po celou dobu k dispozici. Dávky krmiva lze upravit dle hmotnosti kočky. Po otevření obalu skladujte v chladničce a spotřebujte do 24h.

protein

13,00%

tuk

3,00%

popel

2,20%

Vlhkost

80,00%

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Felix masový výběr v želé 12 x 100 g ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)