Dokonalá láska B04 jíl zelený 50 g

Dokonalá láska B04 jíl zelený 50 g

Zboží ze stejné kategorie:

60% z 5 hodnocení
  
Katalogové číslo: yyXD80, Hmotnost: 0.055 kg
Značka: Dokonalá láska
Zelený jíl, jako lék, má široké využití: Vnitřně léčí žaludeční a střevní poruchy, záněty, odstraňuje parazity a detoxikuje. Zevně léčí poranění, popáleniny, jizvy, staví krvácení a zaceluje rány. Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Láska B04 Zelený jíl

Zelený jíl má díky své vysoké pojivosti a jedinečné struktuře široké uplatnění. Užívat lze vnitřně i na povrchu těla. Jílová voda se užívá na žaludeční a střevní poruchy, hemeroidy, záněty dutiny ústní a hrtanu,  poúrazové stavy včetně zlomenin a po operacích. Ideálně nechat psa samotného rozhodnout, zda potřebuje jíl užít vnitřně.  

Na povrchu těla se používá k ošetřování poranění, popáleni, škrábanců nebo jizev po operaci. Stačí očištěnou vydezinfikovanou ránu zasypat jílem a jemně zapracovat do rány, přebytek nechte na okraji rány nebo na kůži, aby mohl působit i v okolí traumatu. Hojení je pak rychlejší a efektivnější, kůže je jemnější a lépe srůstá. Zelený jíl absorbuje toxické látky, patogenní zárodky a uvolňuje svalové napětí a zmírňuje bolest. Zvířata podvědomě vyhledávají jílové koupele k odstranění parazitů, léčbě ran a celkovému blahodárnému vlivu na organismus.

Složení:
Zelený jíl je jemnozrnná hornina (zrnitost do 2 μm) vzniklá sedimentací, převážně mořského původu. Geologické stáří jsou desítky až stovky miliónů let. Název má podle své nazelenalé barvy, jejíž odstín je dán složením jílu.

Jíl se těží ve velké hloubce a není tak zatížen civilizačním znečištěním pesticidy, hormony atd... . Jíl tvoří oxidy kovů a řada minerálů, které jsou zdrojem stopových prvků pro tělo.

Upozornění:
Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem. Veterinární přípravek

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Dokonalá láska B04 jíl zelený 50 g ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)