Dokonalá láska 54 při traumatu a stresové zátěži 50 ml

Dokonalá láska 54 při traumatu a stresové zátěži 50 ml

Zboží ze stejné kategorie:

0 hodnocení
  
Katalogové číslo: XD61, Hmotnost: 0.055 kg
Značka: Dokonalá láska
Zklidňující směs olejů uvolňuje napětí a stres, mírní bázlivost, úzkost a roztěkanost u psů. K zvládnutí stresové situace – výstavy, návštěvy, cestování, ošetření. Dávku dlaní vetřete do kůže psa. Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

LÁSKA 54 Při traumatu a stresové zátěži podpůrný olej

Směs olejů ke zklidnění na těle i duši. Uvolňuje napětí a stres v posttraumatickém nebo akutním traumatickém stavu, mírní bázlivost, úzkost, roztěkanost. Nebo slouží jako prostředek pro zvládnutí budoucí stresové situace, o které víme že přijde. Typické jsou například návštěvy lékaře, psí výstavy nebo shromáždění, návštěva přátel nebo u přátel, cestování, cesta na dovolenou se psem v autě, vytahování klíšťat. Pro jakoukoli činnost, která  Vašemu psovi není příjemná, ale je nutné jí projít. Všude tam pomáhá láska 54. Ideální pro psy, kteří hledají uklidnění a pocit bezpečí v rukou svého pána.

Aplikace:
1 ml (cca 40 kapek) na 5 kg hmotnosti zvířete. Potřebnou dávku nakapejte do dlaní a vetřete na boční stranu krku, nebo do oblasti zátylku, nebo mezi lopatky či do oblasti beder a kořene ocasu. Přípravek lze také aplikovat do oblasti třísel. V případě zájmu může zvíře směs olíznout z ruky, pokud má v pořádku trávení a není citlivé na oleje.     


Složení:
Slunečnicový olej, vitamín E, esenciální oleje Viola odorata absolue – violka, Citrus sinensis – pomeranč, Majorana hortensis – majoránka, Rosa damascena - růže, Pogostemon cablin – pačuli, Santalum album – santal.

Upozornění:
Veterinární přípravek určený pro psy. Pouze pro zvířata. Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék. Přípravek není vhodné užívat v době gravidity a laktace.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Dokonalá láska 54 při traumatu a stresové zátěži 50 ml ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)