Dokonalá láska 14 intenzivní boswelie 30 ml

Dokonalá láska 14 intenzivní boswelie 30 ml

Zboží ze stejné kategorie:

0 hodnocení
  
Katalogové číslo: XD69, Hmotnost: 0.045 kg
Značka: Dokonalá láska
Přírodní kapky pro podporu pohybového aparátu u psů a koní s boswellií. Pozitivně ovlivňuje pohyblivost, bolestivost a otoky kloubů. Zlepšuje účinnost kloubní výživy. Vtírá se do postižených oblastí. Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Láska 14 Intenzivní boswelie 30 ml

Přírodní přípravek výrobce Dokonalá láska. Kapičky pro podporu pohybového aparátu psů a koní využívající boswellii - olej z kadidlovníku pilovitého. Boswellii hojně využívala ájurvéda, což je tradiční indický medicínský systém.

Tehdejší lékaři boswellii využívali především pro její protizánětlivé účinky, a to hlavně k léčbě bolestí kloubů. Zmiňováno je však i využití při úplavici, horečce, pásovém oparu, kardiovaskulárních onemocněních, zánětech dýchacích cest, bolestech v krku, nepravidelné menstruaci i k podpoře činnosti jater. Zlepšuje též účinnost doplňků kloubní výživy (chondroitin a glukosamin) a přírodních antimykotik (například tea tree). Naopak snižuje účinnost nesteroidních antirevmatik, jako je Aspirin či Ibuprofen, některých antibiotik a sedativ.

Pokud tedy užíváte nějaké léky, poraďte se  s lékařem před zahájením užívání boswellie a především dodržujte doporučené dávkování.  
Láska 14 Intenzivní boswelie se používá při potížích s pohybovým aparátem, rekonvalescencích po operaci, při epilepsii, nebo jen preventivně u starších psů nebo u psů s vysokým pracovním nasazením. Pozitivně ovlivňuje především pohyblivost, bolestivost a otoky kloubů.  

Dávkování a způsob použití:
Velmi jemně vtírejte do postižených oblastí. Pro podporu celkového efektu vtírejte také do třísel. Místo aplikace zvíře optimálně nabídne samo po seznámení se s přípravkem.

Maximální denní dávka 1 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. Dávku lze rozdělit na dvě aplikace během dne. Používejte do vymizení nebo zmírnění obtíží.

V případě chronických potíží lze používat dlouhodobě, maximální dávka při trvalém používání je 0,5 ml na 5 kg hmotnosti zvířete. 1 ml odpovídá zhruba 40 kapek.

Složení:
Slunečnicový olej (Helianthus annuus), Boswellia serrata - esenciální olej, Boswellia serrata - resin, Boswellia carterii - esenciální olej, Commiphora myrrha - resin, vitamín E.

Upozornění:
Veterinární přípravek určený pro psy a koně. Pouze pro zvířata.

Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Dokonalá láska 14 intenzivní boswelie 30 ml ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)