Dokonalá láska 100 pro zdravé zuby a dásně 20 ml pro kočky a fretky

Dokonalá láska 100 pro zdravé zuby a dásně 20 ml pro kočky a fretky

Zboží ze stejné kategorie:

20% z 1 hodnocení
  
Katalogové číslo: XD70, Hmotnost: 0.035 kg
Značka: Dokonalá láska
Veterinární přípravek pro kočky a fretky k péči o zuby a dásně. Odstraňuje zápach, zabraňuje vzniku plaku a zub. kamene. Působí hojivě, protizánětlivě a desinfekčně. Kapky se vtírají jemně do dásní. Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Láska 100 Pro zdravé zuby a dásně pro kočky a fretky

Jedinečná péče o zuby koček a fretek. Zdravé dásně = zdravé zuby. Péče o zuby tedy začíná péčí o dásně, místo kde je zub usazený, místo se skrytými zákoutími, ve kterých se vyskytují mikroorganismy a zubní kámen. Zdravé růžové prokrvené dásně mají potenciál zachovat i  zdravé zuby.

Láska 100 je přípravek pro zajištění zdravých dásní koček a fretek, působí hojivě, protizánětlivě a dezinfekčně. Tak, aby na povrchu zubu, ani v prostoru mezi dásní a zubem mikroorganismy nepodporovaly hnilobné procesy potravy a okyselování a poškozování zubů a dásní. Pravidelná hygiena tlamičky Vašeho zvířátka odstraní zápach a napomáhá zabránit usazování zubního plaku a kamene.  


Dávkování a způsob použití:

Před použitím protřepejte. Dávkování: do 5 kg hmotnosti zvířete jedno zmáčknutí aplikátoru. Nad 5 kg aplikujte dvě dávky. Naneste na plošku očištěného prstu nebo na gázu, popřípadě na jemný kartáček. Krouživými pohyby ve směru hodinových ručiček jemně vtírejte směs do dásní v oblasti zubního krčku po snesitelnou dobu (do 30 vteřin). Do zlepšení stavu dásní provádějte aplikaci přípravku jedenkrát denně, nejdříve půl hodiny po krmení. Po zlepšení stavu aplikujte přípravek 1 × až 3 × týdně.

Složení:
Slunečnicový olej, kokosový olej, konopný olej, vitamin E, esenciální oleje Matricaria recutita (heřmánek modrý), Lavandula angustifolia (levandule úzkolistá), Commiphora myrha (myrha), Canarium luzonicum (elemi).

Upozornění:
Veterinární přípravek určený pro kočky a fretky. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením a teplem. Neobsahuje alkohol. Uchovávejte mimo dosah dětí. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o lék.

 

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Dokonalá láska 100 pro zdravé zuby a dásně 20 ml pro kočky a fretky ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)