Dokonalá láska 05 péče o oči 30 ml

Dokonalá láska 05 péče o oči 30 ml

Zboží ze stejné kategorie:

0 hodnocení
  
Katalogové číslo: XD56, Hmotnost: 0.045 kg
Značka: Dokonalá láska
Přírodní kapky k ošetření očního okolí nadměrně slzících zvířat. Čistí od ospalků a slepenců a ošetřuje a zklidňuje citlivé oční okolí. Nedráždí sliznice. Můžete nanášet přímo nebo pomocí tamponu. Více informací

Doporučit     Hlídat cenu a dostupnost

Podobné zboží v této cenové relaci

Láska 05 péče o oči

Přírodní přípravek výrobce Dokonalá láska. Kapičky pro ošetření očního okolí zvířat. Čistě přírodní složení, rosol chrpy a heřmánku. Každý chovatel zná ospalky a drobné slepence v očím koutku, když se podívá svému kamarádovi do očí. K nadměrnému slzení může docházet z různých příčin – zúžení slzného kanálku, prašné  prostředí nebo abnormalita na očním víčku.

Dokonalá láska 05 napomáhá regeneraci a hydrataci kožních buněk očního okolí a dodává chlupům v okolí očí vyšší mastnost, aby slzy lépe stékaly. Příjemně voní a jemným způsobem dekontaminuje a čistí podrážděná místa. Bez chloru, bělidel a konzervantů. Určitě ocení chovatelé psů s bílou srstí, ale také starších pejsků, u nichž je slzení častější.   

Dávkování a způsob použití:
Naneste hydrolátovou směs na tampon nebo velmi jemnou látku a jemně otírejte okolí očí, můžete velmi jemně otřít i okolí slzného kanálku. Přípravek lze aplikovat i přímo na ošetřovaná místa. Přípravek můžete použít i pro očištění a při péči o další citlivá místa na těle například kožní záhyby. Nedráždí sliznice.

Složení:
Aqua, Matricaria recutita hydrosol, Centaurea cyanus hydrosol.

Skladujte v suchu při teplotě do 25°C, chraňte před přímým slunečním zářením, teplem a mrazem. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění:
Určeno pro psy, kočky a další zvířata v zájmovém chovu. Neobsahuje alkohol. Přípravek nenahrazuje veterinární péči. Přípravek není náhradou za veterinární léčiva, nejedná se o léčivo.

Pouze pro zvířata.

Číslo schválení: 063-19/C

Držitel rozhodnutí o schválení a výrobce: Dokonalá Láska s.r.o., Slámova 38/8, 103 00 Praha 10 CZ EU.

Napište dotaz nebo komentář

Ke zboží „Dokonalá láska 05 péče o oči 30 ml ještě nikdo nenapsal komentář. Buďte první!

S tímto produktem lidé kupují:

0 Kč 0
Váš nákupní košík je prázdný.
Vámi navštívené zboží (1)